Každý se potřebuje chránit před sluncem, někteří lidé jsou na slunce ale citlivější až intolerantní. V La Roche-Posay jsme vyvinuli řadu širokospektrální ochrany proti slunci s vysokým ochranným faktorem (SPF 50+ a anti-UVA ochranou) konkrétně navrženou pro citlivou, reaktivní pokožku náchylnou na fotosenzitivitu, díky které se vyhnete kožním reakcím jako jsou vyrážky či puchýře způsobené sluncem.
Neštípe v očích Vysoká ochrana před sluncem Neviditelný Hydratační Ochranný Odolný vůči písku UV ochrana Voděodolný Intolerantní pleť Mastná pleť Reaktivní alergická pleť Citlivá pleť Vystavené slunci 30 50 plus Tělo dekolt Oči Obličej Krk

ANTHELIOS, JEDINEČNÁ EXPERTNÍ ŘADA
PRO CITLIVOU POKOŽKU INTOLERANTNÍ NA SLUNCE

ANTHELIOS COMFORT LOTION SPF30,
KOMFORTNÍ ŘEŠENÍ

PRO SUCHOU POKOŽKU INTOLERANTNÍ NA SLUNCE

NÁŠ ZÁVAZEK
K BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy předčí mezinárodní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulové alergické reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
VE SPRÁVNÉ AKTIVNÍ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ
 PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.