Produkty péče o pleť jsou nejúčinnější při aplikaci na čistou pokožku. Proto je během vašeho každodeního rituálu péče o pleť klíčové právě čištění. Řada tonik La Roche-Posay odstraňuje zbylé nečistoty a zároveň sjednocuje tón pleti a stahuje póry. Obohaceno o termální vodu z La Roche-Posay, testováno na citlivé pokožce, vyvinuto pro všechny typy pleti od suché až po pleť se sklonem k tvorbě akné.
Pro dospělé Kojenci Děti Novorozenci dokonce již od prvního dne života Dospívající Akné Nedokonalosti Podrážděná pleť Mastnota Citlivá pleť Pleť vysušená v důsledku léčby Proti nedokonalostem Proti znečištění Čištění pleti Komfort Dlouhotrvající Odličovač Zmatňující Hydratační Ochranný Čisticí Osvěžující Zvláčňující Pleť se sklonem k akné Smíšená pleť Podrážděná, poškozená pleť Mastná pleť Citlivá pleť

TERMÁLNÍ A MICELÁRNÍ VODA
ČISTICÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI CITLIVOU POKOŽKU

MICELÁRNÍ VODA A SEROZINC
ŘEŠENÍ PRO VAŠI REAKTIVNÍ PLEŤ

EFFACLAR, EXPERTNÍ ČISTICÍ RUTINA
PRO MASTNOU POKOŽKU SE SKLONEM K AKNÉ

NÁŠ ZÁVAZEK
K BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy předčí mezinárodní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulové alergické reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
VE SPRÁVNÉ AKTIVNÍ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ
 PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.