TERMÁLNÍ VODA nabízí každodenní péči o pleť s vysokým obsahem přírodních minerálů a stopových prvků. Je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť: pro novorozence, děti, dospělé včetně těhotných žen.
Pro dospělé Kojenci Děti Novorozenci dokonce již od prvního dne života Dospívající Tonikum a osvěžující sprej Ochranný Osvěžující Zvláčňující Citlivá pleť

TERMÁLNÍ VODA, VÁŠ KAŽDODENNÍ KROK V PÉČI O PLEŤ
PRO VŠECHNY TYPY CITLIVÉ PLETI

  • La Roche Posay StránkaProduktu Termální voda 300ml 3433422404403
    Nepostradatelná každodenní péče o citlivou pokožku i u těch nejzranitelnějších: novorozenců, dětí, těhotných ž...
    TERMÁLNÍ VODA
    ZJISTĚTE VÍCE

HLAVNÍ INGREDIENCE
PODÍVEJME SE DOVNITŘ

BOHATÁ NA SELEN

Selen je stopový prvek, který je nepostradatelný pro biologickou rovnováhu člověka.Termální voda z La Roche-Posay obsahuje vysokou koncentraci selenu, díky němuž má zcela unikátní vlastnosti.

Hyalu B5 sérum

Číslo 1 pro citlivou pleť

Jaké množství termální vody z La Roche-Posay je obsaženo v produktech, které nabízíte? Při výrobě našich produktů využíváme termální vodu z La Roche-Posay. Vždy však záleží na konkrétní formulaci. U produktových řad Lipikar AP+, Posthelios a Lipikar Xerand používáme při výrobě termální vodu z La Roche Posay z více než 50 %.

NÁŠ ZÁVAZEK
K BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy, které předčí mezinárodní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulové alergické reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
VE SPRÁVNÉ AKTIVNÍ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ
 PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, trpící alergiemi, náchylné k akné, atopické, poškozené či oslabené léčbou rakovinného onemocnění.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.