Pokožka náchylná k tvorbě akné je způsobená nadměrnou tvorbou kožního mazu. V La Roche-Posay jsme vyvinuli čisticí a zklidňující řadu korigující tyto vady. Obsahuje dobře tolerované a účinné aktivní látky jako je kyselina salicylová či niacinamid. Každý produkt udržuje pokožku hydratovanou a zároveň se zaměřuje na nedokonalosti, snižuje výskyt mastné pokožky a rozšířených pórů.
Pro dospělé Dospívající Proti zvětšeným pórům Proti nedokonalostem Proti skvrnám Antirecidivní účinek Proti lesku pleti Čištění pleti Komfort Korektivní Exfoliační Dlouhotrvající Odličovač Zmatňující Hydratační Čisticí Vyhlazující Uvolňující Sjednocující UV ochrana Akné Černé tečky Suchost Nedokonalosti Pigmentové skvrny Mastnota Jizvy Citlivá pleť Pleť vysušená v důsledku léčby Ochrana před sluncem Pleť se sklonem k akné Smíšená pleť Mastná pleť Citlivá pleť

EXPERTNÍ ŘADA
PRO MASTNOU POKOŽKU NÁCHYLNOU K TVORBĚ AKNÉ

NÁŠ ZÁVAZEK
K BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy předčí mezinárodní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulové alergické reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
VE SPRÁVNÉ AKTIVNÍ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ
 PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.