Zklidněte, hydratujte a ochlazujte pokožku se sklonem k zarudnutí s naší řadou produktů obohacenou o antioxidanty z termální vody z La Roche-Posay. Velmi účinné složení La Roche Posay bylo testováno na citlivé pokožce pro zaručení exceletních výsledků a optimální toleranci.
Pro dospělé Kojenci Děti Dospívající Suchost Podrážděná pleť Pigmentové skvrny Začervenání Citlivá pleť Mravenčení Proti skvrnám Proti zarudnutí Hydratační Podporující obnovu Ochranný UV ochrana Krém pro kuperózní pleť Podrážděná, poškozená pleť Reaktivní alergická pleť Pleť se sklonem k začervenání Citlivá pleť

CICAPLAST
PRO VAŠI OSLABENOU, PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU SE SKLONEM K ZARUDNUTÍ

NÁŠ ZÁVAZEK
K BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy předčí mezinárodní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulové alergické reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
VE SPRÁVNÉ AKTIVNÍ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ
 PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.