Termální voda
z La Roche-Posay

Se zklidňujícími a antioxidačními účinky

3433422404397
Detaily k přípravku
Termální voda z La Roche-Posay packshot from Termální voda, by La Roche-Posay

14 hodnocení

5.014

OD: 

5

“ Super ”

Skvělá věc. Používám ji nově a je naprosto dokonalá. Krásně osvěží Vaši pleť.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Uzasne ”

Nadherme osvezi plet,nic lepsiho jsem nevyzkousela. Dlouho vydrzi.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Super ”

Na tuto vodu nedám dopustit :-) používám ji já i moje dcerka :-) rozhodně ji doporučuji

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Léčivá Termální voda La Roche-Posay ”

Minulé léto mě ošklivě spálilo sluníčko na zádech a ramenou. Měla jsem puchýře a snažila se spáleninu léčit bylinným sprejem. Bohužel, můj stav se zhoršil, protože ošklivě spálená kůže zareagovala navíc kontaktní alergií. Nic nepomáhalo. Už jsem měla v ruce doporučení k hospitalizaci, ale dermatoložku ještě napadlo ošetřovat postiženou kůži termální vodou La Roche-Posay. Celý víkend jsem tedy používala Váš sprej, a postižená kůže se začala uklidňovat. Voda byla příjemně chladivá a když zaschla, měla jsem pocit ochranné vrstvičky na ošetřené kůži. Bylo to už jenom lepší a lepší. Ulevilo se mi. Do nemocnice jsem nakonec nemusela :-). Termální vodu mám od té chvíle stále při ruce a nedám na ni dopustit.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Letní osvěžení ”

Na tuto vodu nedám v létě dopustit, je vynikající, krásně mě osvěží a mám ji už 3 roky vždy po ruce i na cestách a výletech.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Lenka.K ”

Dobrý den, tuto vodu můžu opravdu doporučit, ačkoliv jsem v životě recenzi nepsala a nikdy moc recenzím nevěřila dokud jsem daný produkt nezkusila, tak musím říct, že tento produkt je skvělý. Je mi 20let a mám problémy s akné. Mívám dost podrážděnou pokožku, která mě až svědí. Tato termální voda mi pokožku dost uklidňuje, takže nemám za potřebí si obličej škrábat, díky tomu se mi pokožka dost zlepšila. Takže pokud máte stejný problém jako já, tak můžu jen doporučit!

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články