Všechny komentáře k:
Termální voda
z La Roche-Posay

Se zklidňujícími a antioxidačními účinky

3433422404397
Detaily k přípravku
Termální voda z La Roche-Posay - obrázek výrobku

21 hodnocení

5.021

OD: 

5

“ Doporučuji ”

Sprej je super na osvěžení při horkých dnech, když se cítí člověk už malátný horkem..krásně vás to probere. Doporučuji i do letadla. Zmírňuje i svědění, které je způsobené slaným potem. Každý by ho měl mít po ruce, nejlépe v kabelce.

OD: 

5

“ Osvěžující mlha :) ”

Moc příjemné osvěžení do kabelky na obličej nebo dekolt hlavně v letních dnech. Hodí se ale i pro zklidnění svědění při horších projevech atopického ekzému. Pokožka po aplikaci není nijak podrážděná a je na chvilku příjemně zchlazená.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Termální voda ”

Super věc na osvěžení při vysokých teplotách, ocenila jsem ji také při sportu jako osvěžení. Občas použijí i ráno, místo čistícího gelu.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ ♥️ ”

Termální vodu jsem vyzkoušela již od několik značek, ale ta od La Roche-Posay se pro mě stala TOP. Používám ji na podrážděný dětský zadeček, osvěžení a hydrataci pokožky, fixaci make-upu, zklidnění po bodnutí hmyzem, apod.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Skvělý pomocník v kabelce ”

Termální vodu jsem používala v horkých dnech jako osvěžení. Je výborná jako první pomoc pro atopiky na zklidnění podrážděné pokožky.Mohu jen doporučit.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Termální voda ”

Používala jsem na akutní svědění ekzému, příjemně zchladí pokožku. Nejlepší používat v letních horkých dnech, kdy opravdu osvěží.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články