Všechny komentáře k:
CICAPLAST
Gel B5

Urychluje obnovu kůže

3337875586269
Detaily k přípravku
CICAPLAST Gel B5 - obrázek výrobku

6 hodnocení

5.06

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ výborný na zahojenie pokožky ”

výborný krém, bol mi doporučený dermatologičkou po odstranení znamienka laserovou metódou. Znamienko som krémovala niekoľko krát denne, po dobu pár týždňov a koža sa zahojila veľmi rýchlo a krásne. Tým že znamienko bolo veľké vznikla jazva, lenže s týmto krémom sa koža pekne dala do poriadku a jazva vyzerá napriek letnému opáleniu veľmi pekne. Príjemná konzistencia.

OD: 

5

“ Jednoznačně doporučuji ”

Už od narození trpím atopickým ekzémem. Ačkoli se mi s věkem zlepšil, po porodu syna to byla hotová katastrofa. Měla jsem na rukou ranky až do krve a paní v lékárně mi doporučila tento přípravek. K mému velkému překvapení, jsem se opravdu vyhnula kortikoidům od kožního lékaře a kůže se mi krásně zacelila. Gelu stačí malinko, takže se nemusíte bát, že balení bude hned fuč a krásně se vstřebá do pokožky.

OD: 

5

“ cicaplast Gel B5 ”

Tento výrobek se mi opakovaně osvědčil při hojení jizev po operaci- jizvičky byly menší a rychle zahojené.

OD: 

5

“ Cicaplast Gel B5 ”

Tento výrobek se mi opakovaně osvědčil při hojení ran po operaci- jizvičky byly méně viditelné a rychle zahojené.

OD: 

5

“ Skutečně perfektní :-) ”

Tento produkt opravdu doporučuji, na doporučení kožní lékařky užívám po chemickém peelingu, hojení je až 3x rychlejší, pleť nepálí. Jsem moc ráda, že jsem ho objevila, opravdu nejlepší prostředek, který jsem zatím měla.

OD: 

5

“ Prvni pomo ”

Pouzivam vzdy po dermatologickem zakroku nebo jako doplnkovou peci v lete. Vyborny v kombinaci s termalni vodou ve spreji.

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články