Všechny komentáře k:
Effaclar DUO (+)
SPF 30

Péče proti akné s ochranou před UV zářením

3337875549493
Detaily k přípravku
Effaclar DUO (+) SPF 30 - obrázek výrobku

15 hodnocení

4.515

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Konec trápení s akné ”

Díky nošení roušky se mi letos rapidně zhoršilo akné. Na obličeji se mi tvořily velké červené pupínky, které přebývaly občas i 2 týdny. Bezvýsledně jsem vyzkoušel několik přípravků, začal jsem pravidelně o pleť pečovat - což pro mě dříve, jako pro drsného muže nepřipadalo v úvahu, ale akné se mě pořád drželo. Až díky tomuto přípravku se na mé pleti začaly dít veliké změny. Akné se začalo velmi rychle hojit, v podstatě během prvního týdne používání byl vidět veliký rozdíl. (Všímalo si i mé okolí, nejenom já.) Tvorba nových pupínků se výrazně zredukovala a když už nějaké naskákaly, byly během pár dní úplně pryč. Nikdy jsem po přípravku neměl mastný obličej, vždy se mi hezky vstřebal do pleti, navíc příjemně voní a nijak nedráždí. Na postižených místech krém mírně štípe - což osobně beru jako žádoucí vlastnost, protože mám pocit, že se tam opravdu něco děje. Balení se může zdát jako malé, ale v pohodě mi vydrželo 8 týdnů každodenního používání. Ve zkratce přípravek 100% doporučuji všem, které trápí akné.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Urychluje hojení ”

Lehce roztíratelný, urychluje hojení a zmírňuje začervenání. Má příjemnou vůni a nezanechává pleť mastnou. Jsem s ním spokojená 🙂

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Radushka Poupe ”

Již několik let používám značku La Roche-Posay a přípravek Effaclar DUO je v mě koupelně nenahraditelný. Nyní jsem vyzkoušela Effaclar duo SPF 30 a i tenhle se stane mým soukromým sluhou :-) krém má hustou texturu, příjemně voní a snadno se roztírá. Je vhodný pod make-up, ale také můžu nechat jen krém samotný. Hlavní výhodou pro nás, kteří máme problematickou pleť je, že pleť nepůsobí mastně a krém hlavně nezpůsobuje zanícení pórů... právě naopak, když krém nanesu na zanícený pór, téměř do druhého dne není ani známky po ,, nazvané kráse ". Díky SPF 30 jsem celé léto byla chráněná a má pleť působila zdravě a krásně. Děkuji a jen tak dále!!!

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Lehky krem ”

Lehka textura ,staci opravdu jen trochu ne zadna kvanta kremu,prijemny na obliceji,lehce se vstrebava ,nepali.Za me skvely pripravek .

OD: 

5

“ Vendula S. ”

Moje v celku pěkná pleť se 8 měsíců po porodu rapidně zhoršila prakticky ze dne na den. Vyzkoušela jsem spoustu přípravků a začala více o pleť pečovat. Bohužel bez výsledku. Protože stále kojím, nemohla jsem vyzkoušet chemický peeling. Změna nastala až po používání kombinace gelu a krému. Používala jsem pouze večer a ačkoliv jsem byla už skeptická, zhruba po týdnu jsem pozorovala první výsledky. Přestalo se dělat podkožní akné i krupička na čele. Po použití krému je pleť krásně hydratovaná. Krém se dobře roztírá a příjemně voní. Určitě si pořídím další balení, protože za tu cenu se to určitě vyplatí.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Doporučuji ”

Krém hodnotím velice kladně. Velice mě překvapil a doporučuju pro každého kdo trpi akné. Velmi snadno roztiratelný i pěkná vůně. Co se týka pleti, jsem moc spokojená. Po delším používání jsou černé tečky menší i plet je více sjednocená a plná života. Akné už se nedělá v takové míře. Mohu jen doporučit.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články