Všechny komentáře k:
HYALU B5 PÉČE

Koncentrovaná péče proti vráskám pro obnovu a vyplnění pleti.

3337875583589
Detaily k přípravku
HYALU B5 PÉČE - obrázek výrobku

6 hodnocení

5.06

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Krém ”

V testovacím balíčku bylo krému bohužel málo, nemohu tedy úplně posoudit. Konzistence i parfemace moc příjemná, ale spíše pro nealergickou pleť. Rychle se vstřebává a pleť je příjemně hladká po použití.

OD: 

Věk: 30-39 let

4

“ Bella Drastik ”

Krém je příjemný, vadí mi parfemace. Pleť je po nanesení jemná,hydratovaná na vrásky již nestačí. Doporučuji vyzkoušet.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Hyalu B5 péče ”

Krém, který se dá použit kdykoliv během dne, lehká textura které je moc příjemná, rychle se vstřebává i vhodná jako podklad pod make up. Pleť je opravdu vychlazenější a jemná. Skvělé složení které velmi doporučuji vyzkoušet.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Hyalu B5 péče a intolerantní pleť ”

Tohoto produktu jsem se v rámci testování na své pleti obávala, jelikož trpím intolerancí na parfémované výrobky, a tento lehkou parfemaci obsahuje. Tento produkt co se týče vyhlazení pleti nemohu hodnotit z hlediska krátkodobého používání, jelikož bylo v testovacím balíčku dodáno malé množství. Ovšem byla jsem s ním velmi spokojená. Používala jsem ráno na vyčištěnou pleť a dekolt. Pleť byla rozzářená a hydratovaná a vypadala tak i po celý den.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Denní krém Hyalu B5 ”

Tento krém mě velmi potěšil. Má lehkou krémovo-gelovou konzistenci a rychle se vstřebává. Mám mastnou pleť se sklonem k ucpávání pórů. Tento krém nejen, že mi neucpával póry, ale ani se má pleť po něm neleskla. V kombinaci s hydratačním sérem LRP Hyalu B5 fungoval skvěle. Jemné linky na čele lehce vypnul a pleť byla hydratovaná. Bohužel tento výrobek, ačkoliv jsem z něho nadšená, obsahuje složku alcohol denat, která z dlouhodobého hlediska může pleť vysušovat. Jelikož jsem měla pouze testovací vzorečky nedokážu posoudit nějaký dlouhodobý účinek této složky na mé pleti. Bylo by super, kdyby tato složka byla nahrazena nebo zrušena. Krém také obsahuje parfemaci, takže lidé s citlivou, reaktivní pletí, by si měli dát pozor.

OD: 

5

“ Nejlepší ”

Krásně voní a rychle se vstřebává. Stačí malé množství a tuba je ideální na dávkování. Pleť je vyhlazená a sjednocená.

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články