Hyalu B5 přináší ochranu citlivé pleti před vlivem stárnutí. Kombinuje dermatologické molekuly čisté kyseliny hyaluronové (hydratační a vyplňující účinky) a vitaminu B5 (obnovující účinky). Obě klíčové ingredience této řady, kyselina hyaluronová a vitamin B5, vyplňují jemné linky a obnovují ochrannou kožní bariéru. Unavená pleť tak působí vyplněná, vzhled pleti je více sjednocený.
Ampule Nádobka Tuba Proti vráskám Korektivní Hydratační Vyplňující Podporující obnovu Vyhlazující Zvětšující objem Balzám Krém Gel Sérum Hladká Oči Obličej Krk

OBNOVA A VYPLNĚNÍ
CITLIVÉ PLETI

HLAVNÍ INGREDIENCE
PODÍVEJME SE DOVNITŘ

Duo kyselin hyaluronových

Kyselina hyaluronová je vyhledávaná molekula, která působí proti stárnutí pleti. Dermatologové ji využívají v rámci estetických zákroků pro zmírnění vrásek a obnovu plnosti pleti.
La Roche Posay používá k vyplnění pleti fragmentovanou kyselinu hyaluronovou o vysoké molekulární hmotnosti.

Vitamín B5

Vitamin B5 je známý svými zklidňujícími a obnovujícími účinky. Stimuluje regeneraci a odolnost pleti.

Hyalu B5 Ampule
proti vráskám

7 denní kůra navrací pokožce vitalitu
Přejete si vyplnit a obnovit svoji citlivou pleť? Synergie dermatologických aktivních látek. Duo čistých kyselin hyaluronových, hydratační a vyplňující, s účinnými obnovujícími molekulami vitaminu B5 a Madecassosidu. Formulováno pro citlivou pleť. Vyhlazuje vrásky, vyplňuje a hydratuje pleť, obnovuje a zklidňuje. Dermatologické sérum Hyalu B5 proti stárnutí pleti. Vyplňuje a regeneruje citlivou pleť.

NÁŠ ZÁVAZEK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy, které předčí mezinárodní právní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulová alergická reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
A VE SPRÁVNÉ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.
laroche posay závazek k bezpečnosti citlivá pleť modelka miminko

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.