5 tipů pro zachování
mladistvé citlivé pleti

duration time 1 min čtení

Citlivá pleť je denně vystavena mnoha formám agresorů a stává se tenčí a křehčí. Chlad, vítr, slunce, znečištění, stres, ... to vše oslabuje její obranyschopnost, ovlivňuje její kvalitu a urychluje proces stárnutí. Níže najdete několik jednoduchých rad, jak si zachovat mladistvý vzhled pleti.

Tip č. 1:
Hydratujte, hydratujte
A znovu hydratujte

Opakování není nikdy na škodu – hydratace je klíčem ke kráse! Kůže je tvořena ze 70 % vodou, a pokud není vodou zásobena, epidermální buňky se ničí. Nejdůležitějším krokem účinné hydratace pokožky je ujistit se, že dostatečně pijete.

Tip č. 2:
Naservírujte si trochu 
Anti-aging magie

Krásná pleť je dobře živená, doslova! Jezte denně potraviny bohaté na antioxidanty, stopové prvky a esenciální mastné kyseliny, tj. např. losos, mořské plody, ořechy, citrusové plody, houby atd.

Tip č. 3:
Osvojte si denní rituály

Čím víc se snažíte, aby vaše pleť zůstala mladá, tím lépe. Ráno a večer začněte důkladným čištěním, poté aplikujte specifickou denní a noční péči. Nezapomínejte na oční kontury a rty, které vyžadují zvláštní pozornost. Jednou týdně si dopřejte peeling a masáž obličeje, abyste účinně dokončili svůj kosmetický režim. A konečně, nezapomeňte chránit pokožku před sluncem po celý rok.

Tip č. 4:
Vneste si do života pohyb

Stres a přepracování způsobují oxidační stres a urychlují stárnutí pokožky. Abyste tento problém vyřešili, naučte se uklidňovat své nervy. Pravidelná fyzická aktivita vám pomůže se uvolnit a dechová cvičení a meditace vám pomohou zachovat klid.

Tip č. 5:
Hrajte si na šípkovou růženku

V noci, zatímco vaše tělo odpočívá, vaše kůže pracuje přesčas. Zrychlí se buněčná regenerace a náprava a aktivuje se mikrocirkulace. Tato aktivita dosahuje maxima mezi druhou a čtvrtou hodinou ranní. Pro skutečně regenerační spánek se pokuste jít do postele před půlnocí a spát alespoň 8 hodin.

Data 12010 – Association de Recherche Clinique en allergologie et asthmologie (Arcaa – Klinikai allergia és asztmakutató egyesület) La Roche-Posay kvantitatív kutatás 3 750 nő bevonásával az Egyesült államokban, Brazíliában, Kínában, Franciaországban és Németországban 2010 novemberében. 

NÁŠ ZÁVAZEK
K BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy, které předčí mezinárodní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulové alergické reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

OCHRANA SLOŽENÍ
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.

JEN TO NEZBYTNÉ
VE SPRÁVNÉ AKTIVNÍ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ
 PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

Další články pro
mladistvou citlivou pleť

placeholder 5 tipů pro zachování
mladistvé citlivé pleti
PODÍVEJTE SE NA TO
placeholder Nepotřebujete oheň,
aby vaše pleť zářila
PODÍVEJTE SE NA TO
placeholder Vitamin
pro ochranu
kůže
PODÍVEJTE SE NA TO