Lepší život s citlivou pletí

3 konkrétní kroky pro zlepšení života lidí s citlivou pletí

Img_3 konkrétní kroky pro zlepšení života lidí s citlivou pletí

Laboratoře La Roche-Posay byly založeny již v roce 1975 a od té doby dělají vše, co je v jejich silách, aby neustále zlepšovaly kvalitu života lidí s citlivou pletí. A to především prostřednictvím přípravků péče o pleť  Zaměřují se také na další aktivity, které mají za cíl pomoci ženám i mužům vyrovnat se stavem své pokožky, např. když trpí atopickým ekzémem, akné nebo je jejich pokožka extrémně citlivá. Závazkem La Roche-Posay je vyhovovat všem typům pleti, včetně té nejkřehčí… Proto vás chceme seznámit se třemi kroky, které našemu závazku dávají konkrétní podobu.

1

Nechat vyniknout krásu místo zakrývání nedostatků

Základní filozofií workshopů korekčního líčení, které značka La Roche-Posay představila již před 20 lety, je zvýraznit přirozenou krásu obličeje, aby lidé zapomněli na viditelné známky stavu pleti.

Zjistit více

2

Jak udělat z aplikace krému dětskou hru

V 80 školách atopie pořádaných značkou La Roche-Posay po celém světě se děti učí, jak se na svou nemoc dívat pozitivněji a jak získat větší nezávislost.

3

Závazek prevence rakoviny kůže

90 % případů rakoviny kůže je léčitelných, pokud je nemoc odhalena včas*. La Roche-Posay pomáhá zvyšovat povědomí široké veřejnosti svou účastí při organizaci Dní melanomu - event poskytující bezplatný screening mateřských znamínek ve více než 30 zemích světa.

*Zdroj: http://www.euromelanoma.org/intl/node/25 Epidemiological fact sheet