Všechny komentáře k:
HYALU B5
AMPULE

Koncentrované ampule proti vráskám pro vyplnění a obnovu pleti již po 1 hodině

Detaily k přípravku
HYALU B5 AMPULE - obrázek výrobku

59 hodnocení

5.059

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ První zkušenost s ampule ”

Moje pleť potřebovala změn a jsem trefila) ampule HYALU B5 bylo to co jsem zrovna potřebovala. Uz od prvního používání pleť rozzáříla, pocit svěžesti a hydratace. Z návodu musila bych použit jednu ampule dvakrát, ale používala to díl, pro mně bylo toho hodně.z otevíráním ampule žádný problém nebyl. Doporučuji!

OD: 

5

“ Ampule ”

Okamžitá hydratace v jedné ampulce. Pleť byla znatelně svěžejší a hladší, vstřebává se velice dobře a nelepí což oceňuji. Volila bych jiné balení ampule, hůře se s ní manipuluje.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ HYALU B5 AMPULE ”

Hyalu B5 ampulky jsou velice příjemné. Systém nanášení mi vyhovuje. Po nanesení na pleť nelepí, což bych možná ocenila, ale chápu že to asi nebyl účel tohoto séra v ampulce. Celkově jsem byla velice spokojená.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ HYALU B5 Ampule ”

Tyto ampule mohu jen doporučit. Jsou skvělé! Nanáší se velmi snadno, nelepí a rychle se vstřebávají. Po každé aplikaci jsem cítila, jak má pleť je hebká a hydratovaná. Jediné, co mi nevyhovovalo, byla samotná skleněná ampulka, které se musela nejprve rozlomit. Obsah z ampule se mi špatně dostával ven.

OD: 

4

“ První zkušenost s ampulemi ”

Protože jde o mou první zkušenost s ampulemi, trochu hůře se mi s nimi manipulovalo a kapatko nedavkovalo idealne. Na druhou stranu produkt jako takovy mi vyhovoval, prijemna textura a hlavne byla plet krasne hydratovama a "juicy".

OD: 

5

“ spokojenost ”

Ampule krásně vypnou a vyhladí pleť. Mírně lepí,ale za chvilku přejde. Jsem spokojená.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články