Všechny komentáře k:
HYALU B5
AMPULE

Koncentrované ampule proti vráskám pro vyplnění a obnovu pleti již po 1 hodině

Detaily k přípravku
HYALU B5 AMPULE - obrázek výrobku

154 hodnocení

4.5154

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ HYALU B5 AMPULE ”

Vynikající a rychlá vstřebatelnost, příjemná konzistence a snadné roztírání. Účinně působí proti mimickým vráskám.

OD: 

5

“ Ampule ”

S produktem tohoto typu jsem neměla předtím žádné zkušenosti, ale tento produkt překonal má očekávání. Hodnotím kladně, že je produkt bez parfemace a neobsahuje konzervanty. Efekt na pleti je viditelný již po prvním použití, pleť je krásně rozjasněná a hydratovaná. Určitě tento produkt zařadím do své rutinní péče o pleť.

OD: 

Věk: 30-39 let

3

“ Ampule ”

Bohužel mne ampule B5 neoslovily. Neviděla jsem po používání žádnou změnu a vadil mi lepivý pocit na pleti, který jsem po nanesení měla.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Krásne zjemňujú pleť ”

Tieto ampule obsahujú sérum s úžasným zložením. Konzistencia je veľmi ľahla, tekutá, krásne sa vpije od pokožky. Výhoda je, že sú úplne bez parfumácie a sú tak vhodné aj pre veľmi citlivú pleť.

OD: 

4

“ Vyhlazení citlivé pleti ”

Produkt jsem snesla i na své velmi citlivé pleti, a dokonce mi pomohl s dermatitidou okolo očí. Pleť a jemné vrásky jsou vyhlazenější. První aplikace byla trochu věda, ale složité to nakonec není. Jen balení není vhodné například na cesty, pokud je nutný přesun, než se ampule spotřebuje.

OD: 

5

“ Spolehlivost ”

La Roche-Posay je značka, která mne nezklamala, a není tomu jinak ani s tímto produktem. Sérum je neskutečně příjemné, krásně se vstřebává a není na kůži těžké, pleť je po něm krásně hydratovaná a "kyprá". Vřele doporučuji.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články