Všechny komentáře k:
HYALU B5 OČNÍ

První dermokosmetické řešení proti vráskám pro obnovu a vyplnění citlivého okolí očí od La Roche-Posay.

3337875613668
Detaily k přípravku
HYALU B5 OČNÍ - obnovující a vyplňující péče pro citlivou pleť

5 hodnocení

5.05

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Oční krém ”

Příjemná konzistence, snadno se roztírá a rychle vstřebává. Vhodné i pro citlivé oční okolí, nikterak nedráždí. Okolí oči je vypnutější a vrásky méně viditelné. Ráda budu používat i nadále 👍

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Bella Drastik ”

Oční krém mně velmi mile překvapil. Jsem nositelka kontaktních čoček a vůbec nedráždí oční okolí, neobsahuje parfemaci což oceňuji a krásně rozjasní oční okolí. Je příjemný ale musí se dobře zapracovat jinak žmolkuje. Na vrásky již nestačí ale jistá výživa tam je. Doporučuji produkt vyzkoušet, já si ho určitě zakoupím až spotřebuji.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Hyalu eyes ”

Jemná příjemná lehká textura, jen mi po pár dech začaly červenat oči. Jakoby chvíli trvalo než si na tuto novinku mé citlivé oči zvyknou. Vrásky kolem očí nezmizely, ale pleť byla dobře hydratovaná. Krém se skvěle vstřebává. Což je velké plus.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Rozzářené oční okolí ”

Tento produkt je prozatím nejlepší, který jsem kdy na oční okolí použila. Má světlý podtón, který oční okolí přirozeně rozzáří a maskuje kruhy pod očima, a to i přesto, že ho stačí velmi malé množství. Používám každé ráno a musím uznat, že unavené oční okolí je pryč. Prozatím netrpím hlubokými vrásky, takže nevím, jak moc je účinný z tohoto hlediska, ale jsem s tímto výrobkem nadmíru spokojená.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Oční krém Hyalu B5 ”

Oční krémy příliš nepoužívám, ale tento od LRP mě velmi nadchnul. Ze začátku mi připadal na oční krém příliš hutný, nicméně po aplikaci na oční okolí se jakoby rozpustí a velmi příjemně se roztírá. Další superlativ je téměř okamžité vstřebání. Nezanechává žádný lesk, nelepí a skvěle hydratuje. Jelikož zatím nemám hluboké vrásky, ale jen jemné linky, nedokážu posoudit jak funguje právě na ty hlubší. Nicméně na lehké, začínající vějířky kolem očí je perfektní. Po měsíci používání je mé oční okolí opravdu vypnutější. Na rozdíl od krému a séra neobsahuje ve svém složení ani alcohol denat, ani parfemaci. Takže super, chválím a doporučuji. :))

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články