Všechny komentáře k:
CICAPLAST
LAVANT B5

Čisticí zklidňující pěnící gel

3337872418532
Detaily k přípravku
CICAPLAST LAVANT B5 -  Čisticí zklidňující pěnící gel

4 hodnocení

4.54

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Lavant B5 nejlepší ”

Používám každý den ráno a večer na ekzém. Ekzém se na rukou hodně zlepšil.😊. Nemusím používat kortikoidy a to jsem ráda. Doporučuji

OD: 

Věk: 20-29 let

4

“ Cicaplast Lavant ”

U tohoto přípravku oceňuji, že lze používat jako mycí prostředek, který nenarušuje již podrážděnou pokožku. Při užití na pokožku s atopickým ekzémem zklidňuje, nedráždí, u napjaté pokožky se sklony k praskání zmírňuje tyto projevy. Výrobek je vhodný jako podpůrný čistící gel při léčbě poškozené a citlivé pokožky, např. u zmiňovaného atopického ekzému, ale i při mytí po popáleninách (např. od slunce).

OD: 

3

“ Prijemny, ale zadny zazrak ”

Myci gel je opravdu jemny, nevysusuje a je prijemny na tele. Umim si predstavit, ze bych pouzivala myci gel na ruce, ktere si clovek myje nejcasteji a kde mam nejvice popraskanou kuzi, ze by se to tim mytim jeste vic nezhorsovalo, ale i tak je mazani kremem zaklad, jen s timto gelem by se mi to asi nezlepsilo. Nejsem si jista, zda bych si vyrobek koupila znovu, pocitove mi stejnou sluzbu udela i jakekoliv prirodni mydlo s transparentnejsim slozenim.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Hodnocení výrobku Cicaplast Lavant B5 ”

Měla jsem tu čest vyzkoušet tuto novinku a již po pár dnech mohu s nadšením napsat, že na mou podrážděnou citlivou pokožku obličeje od roušky a následně slunce, působil jak balzám, hedvábné pohlazení a okamžitý pocit úlevy a komfortu.Používám ráno i večer.

    Doporučeno pro vás

    Zobrazit všechny články