Svědectví

"Pečuji o svoji citlivou pleť.
Zaslouží si to!"

Img_"Pečuji o svoji citlivou pleť.  Zaslouží si to!"

Julie měla vždy citlivou pleť. Chtěla omezila její citlivost, a proto se rozhodla
pro konzultaci s dermatologem. Díky jeho doporučení se její pleti každým
dnem navrací komfort a pružnost. Toto je její svědectví.

Souvislost

Julie, jak dlouho máte citlivou pleť?

Myslím, že jsem tento probém měla vždycky. Jasně si pamatuji na svůj první pleťový krém, který jsem používala v období dospívání: má pleť zčervenala a byla napjatá...V podstatě nic nesnášela!

Symptomy

Zaznamenala jste časem nějaké změny?

Problém se nelepšil. Právě naopak! Dokonce jsem zažila i svědění v obličeji. V zimě byla má pleť také citlivější kvůli chladu a pálila, když jsem použila hydratační krém. Bylo to velmi nepříjemné a už jsem opravdu nevěděla, co dělat. Nemohla najít vhodný přípravek, který by zklidnil mou pleť. Proto jsem se loni rozhodla konzultovat problém citlivé pleti  s dermatologem.

Řešení

Co Vám doporučil?

Poté, co mi položil mnoho otázek a vyšetřil mou pleť, jsme společně hledali, odkud pochází tato citlivost: vnější vlivy a stres. Pro ochranu pleti mi předepsal krém pro citlivou pleť s obsahem termální vody, který pleť hydratuje a zároveň ji zklidňuje. Co se týče make-upu, vyměnila jsem svůj obvyklý make-up za tónovací krém speciálně formulovaný pro citlivou pleť. Začervenání, pálení a pnutí byly pryč. Teď konečně vím, jak pečovat o svoji citlivou pleť. A ta si to zaslouží!

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články