Svědectví

"Má pleť pružná a hladší"

Img_"Má pleť pružná a hladší"

Slunce, znečištění, cigarety, stres... Časem začala být pleť Céline citlivá, objevily se
nedokonalosti, lesk, zčervenání a pocity diskomfortu. Dokud neobjevila make-up
určený pro citlivou pleť.

??

Céline, jak byste popsala svoji pleť?

Od puberty jsem měla to štěstí žít u pláže, ale má pleť z toho byla unavena, zejména protože se mi nepodařilo přestat kouřit. Má pleť je stále reaktivnější. Sebemenší příhoda, sezónní změny či přílišné změny teplot způsobují nedokonalosti nebo začervenání. To je skutečně nepříjemné, protože každý den komunikuji s důležitou mezinárodní klientelou.

Symptomy

Nikdy jste neuvažovala o make-upu?

Předtím ne. Cítila jsem se nepříjemně kvůli nehezkému vzhledu, ale nelíčila jsem se. Bála jsem se dalšího dušení své pleti a udržování začarovaného kruhu nedokonalostí s make-upem. Cítila jsem se tak nesvá, zejména když jsem pracovala se zákazníky, a tak jsem navštívila dermatologa, který mi doporučil jemné čistění pleti. Další rada byla vyzkoušet speciální make-up pro citlivou pleť. Byla jsem skutečně překvapena složením vysoce tolerantního přípravku. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala.

Řešení

A jste spokojena s výsledky?

Výsledky jsou perfektní. Líčidlo se okamžitě vstřebává do pleti, která zůstává pružná a jemná. Nyní jsem zapomněla na všechny ty malé nepříjemnosti, které mě trápily.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články