Všechny komentáře k:
LIPIKAR SYNDET AP+
Jemný sprchový krémový gel

Pro suchou pokožku a pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Okamžitě zklidňuje. Proti podráždění a svědění.

3337875537315
Detaily k přípravku
LIPIKAR SYNDET AP+ Jemný sprchový krémový gel - obrázek výrobku

17 hodnocení

5.017

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Skvělý i pro novorozence! ”

S atopickými ložisky po celém těle bojuji již léta, vyzkoušela jsem již několik sprchových gelů, které mi ekzém jen zhoršovaly a neb dráždily poškozenou pokožku. Produkt Lipikar Baume AP+ je velice šetrný k pokožce, nedráždí a nezhoršuje mi problematická místa. Sprchový gel jsem použila také u svého právě narozeného syna, který měl již po porodu velmi suchou pokožku a tento gel mu ji krásně hydratoval a po několika použití měl zase krásnou pokožku po celém těle. Oceňuji, že stačí malé množství výrobku na celé těle, krásně pění a není parfemován. Je to skvělý produkt pro problematickou kůži pro všechny věkové kategorie.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Super prevence ”

K mytí jsem donedávna používala jen vodu, jelikož parfemace a další zbytečné látky obsažené v "klasických" sprchových gelech mi ekzém zhoršovaly - tento sprchový gel naopak pomáhá. Ekzém zůstává zklidněný i po delší koupeli, nesvědí a nemá tendence se po sprše/koupeli vysušovat. Největší benefit tedy vidím v tom, že ekzém díky tomuto gelu nevystavuji dalším faktorům, díky kterým by se měl zhoršovat a postupovat. Další plus vidím v tom, že stačí poměrně málo produktu - krásně se roztírá a pění. Pokud jste atopik, či máte citlivou pokožku určitě doporučuji používat jako podporu při léčbě, či jako prevenci. :)

OD: 

5

“ Doporučuji ”

Gel je vynikající. Celou řadu AP+ jsem zvolila pro svého mladšího syna, kterému se 1 atopické ložisko udělalo okolo 6 měsíce. Gel je lehký, krásně pění. Pouzivam každé koupání a nosím si ho i na plavání v bazénu, kde malého tímto gelem umývám a i přes chlor se žádný ekzém nevrátil a kůži má krásně hebkou.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Doporučuji! ”

Tento přípravek do sprchy můžu doporučit všem, kteří bojují s atopickým ekzémem. Já jsem s ním naprosto spokojená. Pokožku nevysušuje, naopak ji krásně promastí. Nedráždí kůži, nevyvolává svědění a neštípe ani na poškozených místech.

OD: 

5

“ Super! ”

Mycí gel je skvělý i na atopickou nebo křehkou a poškozenou kůži. Příjemně se aplikuje a pokožka po něm není vysušená ani podrážděná. Zvládne i ta nejcitlivější místa. Za mě super!

OD: 

5

“ Používám celé tělo ”

Tento krémový gel používám při sprchování na celé tělo. Neštípe, má fajn konzistenci a příjemně pění i voní, i když není parfémovaný. Nejdůležitější pro mě ale je, že po něm nemám žádné alergické reakce.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články