LIPIKAR je č.1 v Evropě v oblasti péče o tělo a hygieny pro citlivou, velmi suchou pokožku a pokožku se sklonem k atopii. Doporučováno dermatology.
Pro dospělé Kojenci Děti Novorozenci dokonce již od prvního dne života Senioři Dospívající Balzám Přípravek čištění Hydratační krém Pleť se sklonem k akné Atopická pokožka Dehydratovaná pokožka Suchá pokožka Ekzematická pokožka Podrážděná, poškozená pleť Citlivá pleť Velmi suchá pleť Proti vysušení Proti olupování Proti podráždění Proti svědění Antirecidivní účinek Proti zarudnutí Proti svědění Komfort Hydratační Ochranný Vyhlazující

LIPIKAR, PÉČE, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT
PRO POKOŽKU SE SKLONEM K ATOPICKÉMU EKZÉMU

LIPIKAR, PÉČE, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT
PRO SUCHOU AŽ VELMI SUCHOU POKOŽKU

HLAVNÍ INGREDIENCE
PODÍVEJME SE DOVNITŘ

Bambucké máslo

Hlavní složkou přípravků LIPIKAR, je bambucké máslo, známé schopností obnovovat hydrolipidický film pokožky, díky lipidům, které se podobají těm, co se přirozeně vyskytují v kůži. Z udržitelných zdrojů.

Niacinamid

Zklidňující aktivní látka, která pomáhá zklidnit přetrvávající svědění a obnovit lipidovou bariéru pokožky. Vhodné pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému.

Aqua Posae Filiformis

Exkluzivní patentovaná látka, která působí na faktory odpovědné za velmi suchou pokožku a zároveň pomáhá oddálit akutní fáze extrémního vysušení.

VAŠE DENNÍ RUTINA ČISTĚNÍ LIPIKAR
PRO CITLIVOU A SUCHOU POKOŽKU

VĚDĚLI JSTE,
ŽE...

LIPIKAR SYNDET AP+ A LIPIKAR BAUME AP+ M PROTI SVĚDĚNÍ POKOŽKY ZLEPŠUJÍ KVALITU SPÁNKU LIDÍ S POKOŽKOU SE SKLONEM K ATOPICKÉMU EKZÉMU.

Zdroj: Klinické hodnocení, 51 subjektů, doba trvání: 15 dnů, každodenní aplikace: Lipikar Syndet AP+ a Baume AP+ M

NÁŠ ZÁVAZEK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy, které předčí mezinárodní právní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulová alergická reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
A VE SPRÁVNÉ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.
laroche posay závazek k bezpečnosti citlivá pleť modelka miminko

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.