Každý den jsou děti vystaveny slunečnímu ultrafialovému záření a mohou potenciálně podléhat jeho vedlejším účinkům, jako je spálení a rakovina kůže. La Roche-Posay nabízí kompletní řadu širokospektrální ultravysoké sluneční ochrany proti UVA a UVB paprskům se složením s vysokou tolerancí pro všechny věkové kategorie a všechny typy pokožky.
Pro dospělé Kojenci Děti Dospívající Proti skvrnám Vysoká ochrana před sluncem Vysoká tolerance Neviditelný Hydratační Podporující obnovu UV ochrana Voděodolný Suchost Podrážděná pleť Pigmentové skvrny Ochrana před sluncem Podrážděná, poškozená pleť Citlivá pleť Vystavené slunci

ANTHELIOS, NEJLEPŠÍ KAMARÁD VAŠICH DĚTÍ
PŘI HRANÍ NA PLÁŽI

CICAPLAST BALZÁM B5 SPF50, OCHRANNÝ ŠTÍT
PRO OSLABENOU, PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU VAŠICH DĚTÍ NÁCHYLNOU K ZARUDNUTÍ

NÁŠ ZÁVAZEK
K BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy předčí mezinárodní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulové alergické reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
VE SPRÁVNÉ AKTIVNÍ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ
 PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.