CO JE TO 
SOPHROLOGIE

Diagnóza onkologického onemocnění může být jak fyzicky, tak psychicky náročná zkušenost. Je mnoho alternativních terapií, které můžete vyzkoušet a pomohou vám žít s onkologickou diagnózou. Jedna z nich je sofrologie. Kombinuje východní moudrost se západní vědou za cílem přinést harmonii, klid a otevřenou mysl všem, co ji praktikují. 

Používá řadu relaxačních metod zaměřených na dechová cvičení, meditaci, hypnózu a jemné pohyby, které vám pomohou se zpomalit, uvolnit a soustředit se jen na vás.

Sophrologie hraje stále významnější roli mezi rozvíjejícími se postupy podpůrné léčby v onkologii. Sophrologické techniky vám pomohou najít klid, zmírnit stres a nabídnout vám možnost pracovat na sobě pomocí jednoduchých, snadno reprodukovatelných cvičení. 

6 VÝHOD
SOPHROLOGIE

Onkologická diagnóza s sebou nese velké množství emocí. Sophrologie vám může pomoci tyto emoce zvládat na denní bázi a to jak během léčby, tak i po ní.

CO SE DĚJĚ
NA SEZENÍ SOPHROLOGIE?

VĚDĚLI JSTE,
ŽE...

Loreal.Foundation.FieldTypes.Extensions.CropImage?.Alt
Můžete se zeptat v nemocnici, kde se léčíte, zda tuto aktivitu nabízí.
Sophrologii je možné cvičit ve skupině nebo sám/a, pokud je vám to příjemnější.

SEZENÍ MŮŽE TRVAT
KLIDNĚ JEN 15 MINUT

Vzhledem k tomu, že Sophrologii lze praktikovat v krátkých sezeních, můžete ji snadno začlenit do své každodenní rutiny. Zvažte nastavení denní upomínky či budíku, který vám připomene, že máte cvičit. Zkuste být několik týdnů konzistentní a následně uvidíte příznivé účinky.

NÁŠ ZÁVAZEK
VÁM

Od roku 1975 je posláním La Roche-Posay podporovat ty, kteří trpí citlivou nebo oslabenou pokožkou ke zlepšení jejich každodenního pohodlí a kvality života.