Řada RETINOL pomáhá redukovat výrazné vrásky a zjemnit texturu pleti. Tato řada byla vyvinuta pro optimální účinnost a toleranci citlivé pleti. Formule kombinují čistý retinol a retinol s postupným uvolňováním: čistý retinol je jednou z nejúčinnějších ingrediencí v boji proti známkám fotostárnutí (hluboké vrásky a pigmentové skvrny), retinol s postupným uvolňováním pomáhá posílit korekční účinek proti známkám stárnutí a současně respektuje snížený práh snášenlivosti citlivé pleti.
Proti stárnutí Pevnost pleti Citlivá pleť Vrásky Péče proti známkám stárnutí Péče o oční okolí Sérum Proti stárnutí Proti únavě Proti vráskám Lehká textura Osvěžující Vyhlazující Nejednotný tón pleti Zralá pleť Citlivá pleť

ZLEPŠUJE POVRCH PLETI
A ZMÍRŇUJE HLUBOKÉ VRÁSKY

HLAVNÍ INGREDIENCE
PODÍVEJME SE DOVNITŘ

RETINOL

Zjemňuje povrch pleti a vyhlazuje vrásky.Retinol s postupným uvolňováním je molekula, která pleti dodává čistý retinol s efektem proti vráskám. Postupné uvolňování retinolu umožňuje, aby se do pokožky dostala poměrně vysoká korektivní dávka a zároveň byla dodržena tolerance.

HEPES & NEUROSENSIN

HEPES: zlepšuje texturu pleti.
NEUROSENSIN pro větší komfort na pleti.

NÁŠ ZÁVAZEK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy, které předčí mezinárodní právní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulová alergická reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
A VE SPRÁVNÉ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.
laroche posay závazek k bezpečnosti citlivá pleť modelka miminko

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.