Korigujte viditelné znaky stárnutí vaší citlivé pleti bez jakéhokoliv kompromisu. V La Roche-Posay jsme vyvinuli řadu proti vráskám se zpevňujícím a rozjasňujícím složením testovaným na citlivé pokožce obsahující vysoké koncentrace aktivních látek, jako je kyselina hyaluronová, vitamin B5, Retinol a Nerosenzin, společně se zklidňující termální vodou pro vysokou toleranci.
Alergická pleť Proti stárnutí Pevnost pleti Podrážděná pleť Citlivá pleť Velmi citlivá pleť Vrásky Proti stárnutí Proti únavě Proti znečištění Proti vráskám Korektivní Lehká textura Hydratační Vyplňující Podporující obnovu Osvěžující Obnovující Revitalizační účinek Vyhlazující UV ochrana Zvětšující objem Smíšená pleť Suchá pokožka Nejednotný tón pleti Ztráta tonicity Zralá pleť Normální až smíšená pleť Reaktivní alergická pleť Citlivá pleť Vystavené slunci Unavená, mdlá pleť Vrásky Oči Obličej Krk

VRÁSKY, ZTRÁTA VYPNUTÍ & ELASTICITY
ČISTÁ KYSELINA HYALURONOVÁ + VITAMIN B5

VRÁSKY, ZTRÁTA JASU, NEPRAVIDELNÁ TEXTURA
ČISTÝ VITAMIN C + NEUROSENZIN

HLUBOKÉ VRÁSKY, NEJEDNOTNÁ KŮŽE, FOTOSTÁRNUTÍ
[ČISTÝ + POKROKOVÝ RETINOL] + GLYCERIN

VAŠE KŮŽE JE NÁCHYLNÁ  
NA ALERGIE

HYALU B5 
S ÚČINNÝMI OBNOVUJÍCÍMI MOLEKULAMI

Zjistěte, jak vyplnit a obnovit vaši citlivou pleť.
Chcete vyplnit a obnovit vaši citlivou pleť? Synergie dermatologicky aktivních látek. Duo kyseliny hyaluronové vyplňuje do hloubky, hydratuje a obsahuje účinné molekuly, vitamin B5+ madecassoside a jsou navrženy pro citlivou pleť. Vyhlazuje vrásky, vyplňuje, hydratuje, obnovuje a zklidňuje pleť. Dermatologické anti-aging sérum. Vyplňuje a obnovuje pleť.

NÁŠ ZÁVAZEK
K BEZPEČNOSTI

Bezpečnostní normy předčí mezinárodní předpisy pro kosmetiku.

100 % PŘÍPRAVKŮ
TESTOVÁNO NA ALERGIE

Zobrazit více
Jeden předpoklad = nulové alergické reakce
Odhalíme-li i jeden jediný případ alergie, vracíme se do laboratoře a upravujeme složení produktu.

JEN TO NEZBYTNÉ
VE SPRÁVNÉ AKTIVNÍ DÁVCE

Zobrazit více
Naše produkty byly vytvořeny ve spolupráci s dermatology a toxikology. Obsahují pouze nezbytné ingredience, a to vždy ve správné aktivní dávce.

TESTOVÁNO
NA VELMI CITLIVÉ
 PLETI

Zobrazit více
Tolerance našich přípravků je ověřována na té nejcitlivější pleti: reaktivní, alergické, se sklony k akné, atopické, poškozené nebo oslabené léčbou rakoviny.

OCHRANA FORMULE
V ČASE

Zobrazit více
Volíme jen ty nejvíce bezpečné ochranné obaly a nejnutnější konzervační látky pro zajištění nejvyšší tolerance a dlouhodobé účinnosti.