Všechny komentáře k:
LIPIKAR
Tělové mléko

Relipidační složení na bázi cold cream proti pocitům pnutí a vysušení pokožky.

3337875549615
Detaily k přípravku
LIPIKAR Tělové mléko - obrázek výrobku

8 hodnocení

5.08

OD: 

5

“ Věra ”

Rychle se vstřebává, zanechává hydratovanou pokožku, nelepí.

OD: 

Věk: 70-79 let

5

“ chvála ”

Lipikar Tělové mléko je dokonalé na suchou a citlivou pokožku. Toto tělové mléko mi velmi vyhovuje, vyživuje, hydratuje, uklidňuje pokožku

OD: 

Věk: 70-79 let

5

“ DOPORUČUJI ”

Má pokožka je suchá a citlivá nejen nyní v zimě. Lipikar Tělové mléko mi vyhovuje svou konzistencí, vyživuje, hydratuje a uklidňuje mou suchou pokožku,...

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Nejlepší tělové mléko pro celou rodinu! ”

U tohoto výrobku mi velmi vyhovovala hutnost, dobré roztírání i parfemace. Ale co bych vyzdvihla především je to, že nám stačí jeden výrobek pro miminko i dospělé členy domácnosti.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ vrelo odporucam :) ”

Syn je atopik, toto telove mlieko som prvykrat kupila prednostne jemu, no vyskusala som ho a teraz ho pravidelne pouziva nielen on, mladsi syn, ktory atopik nie je ale aj ja. Velkym plusom pre nas je, ze neosahuje parfem, zanechava pokozku dlhodobo hydratovanu a ma prijemnu konzistencu. Pouzivame ho pocas celeho roka, vrelo odporucam!!!

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Pokožka je po něm pěkně napapaná :-) ”

Zejména v zimě je moje pokožka suchá a citlivá, někdy až vysušená. Dlouho jsem hledala mléko, které by mi vyhovovalo. Lipikar Lait splňuje všechny moje požadavky: vyživuje suchou pokožku, zároveň ale nemastí, je navíc bez parfemace. Ráda si jej dávám i na ruce a mám pocit, že po jeho použití je moje pokožka jako napapaná. :-)

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články