• Domů>
 • Lipikar>
 • LIPIKAR SYNDET AP+ Jemný sprchový krémový gel
v_header-product-lipikar-huile.jpg (LP54502)

LIPIKAR SYNDET AP+
Jemný sprchový krémový gel

Pro suchou pokožku a pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Okamžitě zklidňuje. Proti podráždění a svědění.

 • Facebook
 • Pin

“Skvělý i pro novorozence!”

S atopickými ložisky po celém těle bojuji již léta, vyzkoušela jsem již několik sprchových gelů, které mi ekzém jen zhoršovaly a neb dráždily poškozenou pokožku. Produkt Lipikar Baume AP+ je velice šetrný k pokožce, nedráždí a nezhoršuje mi problematická místa. Sprchový gel jsem použila také u svého právě narozeného syna, který měl již po porodu velmi suchou pokožku a tento gel mu ji krásně hydratoval a po několika použití měl zase krásnou pokožku po celém těle. Oceňuji, že stačí malé množství výrobku na celé těle, krásně pění a není parfemován. Je to skvělý produkt pro problematickou kůži pro všechny věkové kategorie.

Zjistit více
 • ImgPicto_Velmi suchá pokožka se sklonem k atopickému ekzémuVelmi suchá pokožka se sklonem k atopickému ekzému
 • ImgPicto_Kojenci, děti & dospělíKojenci, děti & dospělí
 • ImgPicto_Citlivá pleťCitlivá pleť

LIPIKAR sprchový krémový gel jemně čistí a již při sprchování zklidňuje citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému.

400 ml pumpička, 200 ml tuba a 400 ml náhradní náplň

Kde koupím tento produkt? 

Koupit nyní

  Koupit nyní

  Vlastnosti

  Vhodný pro velmi suchou a citlivou pokožku novorozenců, kojenců, dětí a dospělých se sklonem k atopickému ekzému. I pro vlasovou pokožku kojenců a pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí.

  Ultrajemné čisticí látky obohacené o máslo z karité a niacinamid ve spojení s Aqua Posae Filiformis, exkluzivní patentovanou aktivní látkou, která působí proti projevům pokožky se sklonem k atopickému ekzému.

  Okamžitě zklidňuje a napomáhá proti podráždění a svědění pokožky.
  Bez parfému.

  Atopické dermatitidě lze předcházet! Používání emoliencia během prvních tří týdnů života zmírňuje relativní riziko rozvoje atopické dermatitidy u vysoce rizikových dětí, a to o 50 %. Vysoce rizikové děti jsou novorozenci s rodičem nebo sourozencem, u nichž je/byla diagnostikována atopická dermatitida, astma či alergická rýma.  Nejsilnějším a nejrizikovějším faktorem atopické dermatitidy je právě předchozí výskyt tohoto onemocnění v rodině.

  Účinnost přípravku

  Klinicky prokázaná tolerance na pokožce novorozenců.

  TIP: Používání emoliencia v rané fázi života může hrát zásadní roli v prevenci atopické dermatitidy.

  Textura & aplikace

  Naneste malé množství přípravku do dlaně. Aplikujte na navlhčenou pokožku. Jemně masírujte. Opláchněte. Neštípe v očích. Pro oddálení vzniku dráždivých stavů vysušené pokožky aplikujte po umytí relipidační tělovou péči proti podráždění, například LIPIKAR BALZÁM AP+. Pro okamžitou úlevu od pocitu svědění kdekoliv a kdykoliv během dne mějte u sebe vždy LIPIKAR STICK AP+.
  LIPIKAR SYNDET AP+ Jemný sprchový krémový gel - obrázek výrobku

  La Roche-Posay doporučuje

  Lipikar rutina

  přímo pro vás

  2
  23797Lipikar Stick AP+2153337875566254NewLipikarTělo|Dětská pokožka/Vyživit / Zklidnit|Vyživit a zklidnitTělo|Dětská pokožkaVyživit / Zklidnit|Vyživit a zklidnit0.00
  Vhodné i pro kojence
  Lipikar Stick AP+ - obrázek výrobku

  Naše závazky

  Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi