• Domů>
  • Lipikar>
  • LIPIKAR SYNDET AP+ Jemný sprchový krémový gel
v_header-product-lipikar-huile.jpg (LP54502)

LIPIKAR SYNDET AP+
Jemný sprchový krémový gel

Pro suchou pokožku a pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Okamžitě zklidňuje. Proti podráždění a svědění.

“Skvělý i pro novorozence!”

S atopickými ložisky po celém těle bojuji již léta, vyzkoušela jsem již několik sprchových gelů, které mi ekzém jen zhoršovaly a neb dráždily poškozenou pokožku. Produkt Lipikar Baume AP+ je velice šetrný k pokožce, nedráždí a nezhoršuje mi problematická místa. Sprchový gel jsem použila také u svého právě narozeného syna, který měl již po porodu velmi suchou pokožku a tento gel mu ji krásně hydratoval a po několika použití měl zase krásnou pokožku po celém těle. Oceňuji, že stačí malé množství výrobku na celé těle, krásně pění a není parfemován. Je to skvělý produkt pro problematickou kůži pro všechny věkové kategorie.

Zjistit více
  • ImgPicto_Velmi suchá pokožka se sklonem k atopickému ekzémuVelmi suchá pokožka se sklonem k atopickému ekzému
  • ImgPicto_Kojenci, děti & dospělíKojenci, děti & dospělí
  • ImgPicto_Citlivá pleťCitlivá pleť

LIPIKAR sprchový krémový gel jemně čistí a již při sprchování zklidňuje citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému.

400 ml pumpička, 200 ml tuba a 400 ml náhradní náplň

Vlastnosti

Vhodný pro velmi suchou a citlivou pokožku novorozenců, kojenců, dětí a dospělých se sklonem k atopickému ekzému. I pro vlasovou pokožku kojenců a pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí.

Ultrajemné čisticí látky obohacené o máslo z karité a niacinamid ve spojení s Aqua Posae Filiformis, exkluzivní patentovanou aktivní látkou, která působí proti projevům pokožky se sklonem k atopickému ekzému.

Okamžitě zklidňuje a napomáhá proti podráždění a svědění pokožky.
Bez parfému.

Atopické dermatitidě lze předcházet! Používání emoliencia během prvních tří týdnů života zmírňuje relativní riziko rozvoje atopické dermatitidy u vysoce rizikových dětí, a to o 50 %. Vysoce rizikové děti jsou novorozenci s rodičem nebo sourozencem, u nichž je/byla diagnostikována atopická dermatitida, astma či alergická rýma.  Nejsilnějším a nejrizikovějším faktorem atopické dermatitidy je právě předchozí výskyt tohoto onemocnění v rodině.

Účinnost přípravku

Klinicky prokázaná tolerance na pokožce novorozenců.

TIP: Používání emoliencia v rané fázi života může hrát zásadní roli v prevenci atopické dermatitidy.

Textura & aplikace

Naneste malé množství přípravku do dlaně. Aplikujte na navlhčenou pokožku. Jemně masírujte. Opláchněte. Neštípe v očích. Pro oddálení vzniku dráždivých stavů vysušené pokožky aplikujte po umytí relipidační tělovou péči proti podráždění, například LIPIKAR BALZÁM AP+. Pro okamžitou úlevu od pocitu svědění kdekoliv a kdykoliv během dne mějte u sebe vždy LIPIKAR STICK AP+.
LIPIKAR SYNDET AP+ Jemný sprchový krémový gel - obrázek výrobku

La Roche-Posay doporučuje

Lipikar rutina

přímo pro vás

2
23797Lipikar Stick AP+2153337875566254NewLipikarTělo|Dětská pokožka/Vyživit / Zklidnit|Vyživit a zklidnitTělo|Dětská pokožkaVyživit / Zklidnit|Vyživit a zklidnit0.00
Vhodné i pro kojence
Lipikar Stick AP+ - obrázek výrobku

Naše závazky

Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi