0
Zpět na laroche-posay.cz
Save your skin

Opalovací přípravky Anthelios: Dávají vám náskok v prevenci rakoviny kůže

Img_Opalovací přípravky Anthelios: Dávají vám náskok v prevenci rakoviny kůže

Sluneční expozice a UV záření mohou způsobit vznik nových mateřských znamének a ta původní proměnit v rakovinové léze, ochrana vaší kůže před sluncem je proto hlavní obranou před rakovinou kůže.

Dohlížejte na svá mateřská znaménka a dodržujte na slunci stanovená pravidla uvedená níže. Důsledně je zařaďte do své každodenní rutiny - pamatujte, rakovina kůže se vyvíjí časem a vy hrajete dlouhou hru.

  • Vyhněte se sluneční expozici v době, kdy je slunce nejsilnější (mezi 11:00 a 15:00).
  • Noste klobouky, trika s dlouhým rukávem a další ochranné oblečení.
  • Používejte širokospektrální opalovací přípravek, který poskytuje ochranu před UVA i UVB zářením.
Ujistěte se, že obsahuje alespoň SPF 30 a nanášejte jej každé dvě hodiny.

86 % případů melanomu je připisováno expozici ultrafialové (UV) radiaci ze slunce.*

V La Roche-Posay máme závazek pomoci vám se vším, co můžete udělat při prevenci rakoviny kůže. To znamená i to, že vám poskytneme nejpokročilejší technologii v ochraně před sluncem na trhu: Anthelios.


ANTHELIOS: PROTOŽE ZDRAVÍ VAŠÍ KŮŽE JE NAŠÍ PRIORITOU

Řada Anthelios s vysokým SPF je doporučována 25 000 dermatology po celém světě. Tyto širokospektrální opalovací přípravky obsahují naši patentovanou technologii XL-Protect, která je výsledkem důkladného výzkumu a rozsáhlé klinické dokumentace.

Anthelios poskytuje optimální ochranu před UVA a UVB zářením a je k dostání v různých texturách, aby vyhovoval rozličným situacím. Je navržen pro zklidnění a ochranu i těch nejcitlivějších typů pleti a vybírat můžete například rychle se vstřebávající zabarvený krém, ultralehký fluid, gel-krém pro mastnou pleť, hydratační mléko a jemné přípravky navržené speciálně pro děti.

Pokud do své rutiny péče o pleť začleníte účinné opalovací přípravky jako Anthelios, můžete zamezit rozvoji abnormalit u mateřských znamének a předejít tak rakovině kůže. I když budete dodržovat ideální prevenci, je důležité si mateřská znaménka pravidelně kontrolovat a dávat pozor na podezřelé změny velikosti, tvaru či barvy. Pro úspěšnou léčbu rakoviny kůže je klíčová včasná detekce.

*Parkin DM, Mesher D, Sasieni P. Cancers attributable to solar (ultraviolet) radiation exposure in the UK in 2010. Br J Cancer 2011; 105:S66-S69.

NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI SLUNCI PRO VÁS

Jak se chránit před rakovinou kůže ve 3 krocích?

Preview : False