0
Zpět na laroche-posay.cz
Save your skin

Anthelios od La Roche-Posay: velmi vysoká ochrana ve službách citlivé pleti

Img_Anthelios od La Roche-Posay: velmi vysoká ochrana ve službách citlivé pleti

Laboratoře La Roche-Posay úzce spolupracují s dermatology z celého světa, jsou vždy na špičce ve výzkumu a neustále pracují na zdokonalování řady ANTHELIOS XL, abychom mohli nabídnout fotoprotekční přípravky spojující velmi vysokou ochranu, toleranci pro citlivou pokožku a komfort při aplikaci.

Anthelios: Značka La Roche-Posay již téměř 30 let vyvíjí a propaguje dermokosmetické fotoprotekční přípravky pro citlivou pleť vystavenou slunečnímu záření.


Během uplynulých 30 let značka La Roche-Posay stále inovuje a vylepšuje složení řady Anthelios s hlavním cílem: nabídnout citlivé pleti optimální ochranu před sluncem tak, aby byla chráněna před nevratným poškozením způsobeným slunečním zářením (stárnutí, sluneční intolerance, fotoindukovaná onemocnění atd.).

Anthelios byl první značkou, která využila exkluzivní filtrační systémy: Mexoryl SX™ v roce 1992 a Mexoryl XL™ v roce 1998. Anthelios, vždy na předním místě v inovaci, byl průkopnickou řadou nabízející účinnou ochranu proti UVB a UVA záření bez kompromisu na toleranci.

Čísla:

24 klinických studií, které prokazují ochranný účinek přípravků Anthelios při onemocněních souvisejících se sluncem.

Unikátní textury pro pokožku chráněnou během celého roku


I když je ochrana před UV zářením důležitá během celého roku, fotoprotekce by se měla lišit v závislosti na ročním období, intenzity sluneční expozice a typu pleti.

Přípravky Anthelios jsou k dostání v několika formátech, texturách a ochranných faktorech, aby uspokojovaly specifické potřeby. Anthelios nabízí řešení fotoprotekce pro celou rodinu: dospělé, děti i kojence. K dostání jsou ochranné faktory SPF 50+ a SPF 30, přípravky jsou navrženy na míru každému typu pleti a pro každou sluneční expozici.

NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI SLUNCI PRO VÁS

Jak se chránit před rakovinou kůže ve 3 krocích?

Preview : False