Zaměřeno na...

Korekční líčení

Img_Korekční líčení

Určité nedostatky pleti jsou ženami vnímány jako skutečný estetický handicap.
Pro zakrytí těchto nedokonalostí mají dnes dermatologové řešení: korekční líčení.

Symptomy

Zvýšené nároky na vysoce tolerovaný a vysoce krycí make-up

Žena se může v každém věku setkat s přetrvávajícími nepravidelnostmi pleti či dočasnou citlivostí pleti. Četné projevy těchto nepravidelností: od drobných nedokonalostí - jakými jsou jizvy po akné či tmavé kruhy pod očima - po esteticky horší projevy - jakými jsou angiomy nebo vitiligo. V těchto případech je důležité navštívit dermatologa. Lékař bude léčit patologii a doporučí vysoce tolerantní a vysoce krycí make-up.


Zvláštní případ: po estetickém zákroku

V době, kdy jsou zásahy plastické chirurgie stále běžnější, ženy hledají bezpečné a efektivní přípravky. V závislosti na typu léčby, na několik dnů nebo několik týdnů, se ženy snaží účinně zakrývat začervenání způsobené laserovým ošetřením nebo injekcemi proti vráskám. Krycí make-up je stále jednou z nejlepších možností. Kromě zakrytí musí splňovat kritéria vysoké tolerance a nesnižovat účinek přípravků péče o pleť po zákroku.

Léčba

Jednoduchá pravidla líčení pro obnovu sebevědomí

Procento pigmentů v krycím make-upu je výrazně vyšší než u běžného make-upu a obvykle se pohybuje mezi 25 až 30 %. S cílem většího krytí a spolehlivosti vám tento make-up umožňuje účinně zakrýt všechny nedokonalosti a na dlouhou dobu. Různé barvy v podstatě umožňují optimálně zakrýt všechny druhy nedokonalostí. Žlutá neutralizuje namodralé nedokonalosti (tmavé kruhy atd.) a zelená koriguje začervenání. To vše bez efektu masky: Složení těchto make-upů obsahuje speciální purifikované pigmenty. Textury, jak fluidní, tak kompaktní, zůstávají ultralehké, hebké a jemné. Nedusí pleť, snadno se roztírají a jsou adaptovány pro zakrytí nedokonalostí bez zatěžování pleti.

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články