Svědectví

"Vyzkoušel jsem přípravek
proti vypadávání vlasů...
a fungovalo to!"

Img_"Vyzkoušel jsem přípravek  proti vypadávání vlasů... a fungovalo to!"

Pierrovi hodně vypadávaly vlasy. Rozhodl se tedy pro aplikaci kúry proti vypadávání vlasů,
která konečně fungovala. Také se naučil lépe zvládat stres. Tady je jeho svědectví.

Souvislost

Pierre, kdy Vám začaly vypadávat vlasy?

Byla to moje žena, která si všimla, že mi začínají řídnout vlasy podél čela. V té době mi muselo být kolem 30. Opravdu jsem tomu nevěnoval zvláštní pozornost, dokud mě na to Corinne neupozornila. Byli jsme na pláži a zrovna jsem vylezl z vody, měl jsem mokré vlasy odhrnuté z obličeje, když si toho skutečně všimla. Když jsme se dostali domů, podíval jsem se na nějaké fotky, které byly asi 10 let staré. bylo to opravdu jasné! Za pár let mi vypadala spousta vlasů.

Symptomy

Začaly Vám pak vlasy vypadávat víc?

Ano, začaly. Vypadlo mi hodně vlasů najednou. Když jsem se ráno probudil, napočítal jsem na polštáři až 20 vlasů. Bylo to docela děsivé! Myslel jsem, že to byl jen přechodný stav, ale nebyl. Vlasy mi vypadávaly dál, tak jsem se rozhodl, že s tím musím rychle něco udělat.

Řešení

Našel jste řešení pro prevenci vypadávání vlasů?

Vlastně lékárník mi dal velmi dobrou radu. Doporučil mi, abych vyzkoušel přípravek proti vypadávání vlasů, ten zafungoval! Systematicky jsem aplikoval roztok každý den po několik týdnů. Po jednom měsíci mi vypadávalo mnohem méně vlasů než předtím. Teď pravidelně používám tento roztok a také speciální šampony v mezidobí jednotlivých intenzivních kúr. Také sportuji, což mi pomáhá zbavit se stresu!

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články