Svědectví

"Stále mám zářivou pleť...
dokonce i ve svých 40!"

Img_"Stále mám zářivou pleť...  dokonce i ve svých 40!"

Aniž by šla Sophie do extrému, byla připravena udělat cokoli, aby zastavila zuby času.
Chápe důležitost péče o zdraví a krásu své pleti. Jednoduché kroky, opakované ráno a večer...

Souvislost

Sophie, jaký vztah máte ke kráse?

Vždycky jsem se o sebe starala. Pro své vlastní potěšení, a protože se ráda líbím ostatním, ale také jsem si rychle uvědomila, že první dojmy jsou důležité. Od svých 30 používám krém na oční kontury a mívám každý rok jemné peelingové ošetření... Zkrátka nechci, aby má pleť stárla příliš rychle.

Le contexte

A jaký je váš každodenní rituál krásy?

Bez utrácení hodně peněz za kosmetiku mám takovou svoji malou rutinu, která mi pomáhá udržovat si svěží, zdravou pleť... Dokonce v mých 40. Ráno si aplikuji krém proti stárnutí, který za slunných dnů vyměňuji za krém, který obsahuje ochranu před sluncem. Je lehčí a zásadní pro ochranu pleti před UV zářením zvláště od doby, kdy ráda snídám na terase. A jak už jsem řekla, nezapomínám ani na oční kontury, teď používám variantu proti vráskám. Večer se odličuji olejem, potom si obličej myji jemným čisticím přípravkem bez obsahu mýdla. A znovu krém, ale tentokrát aplikuji přípravek, který je vhodný pro můj věk k regeneraci a posílení pleti.

Řešení

Co ještě děláte kromě tohoto každodenního rituálu?

Dvakrát nebo třikrát za rok aplikuji léčebné sérum. Vše záleží na potřebách mé pleti a ročním období: skvěle hydratační, proti stárnutí, proti tmavým skvrnám atd. Také občas objevuji nové přípravky proti vráskám. A když je po zimě, zkusím jemný peeling pro další nový začátek.

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články