Všechny komentáře k:
CICAPLAST
Balzám B5

Na vysušenou, drsnou,
popraskanou pokožku.
Napomáhá rychlejšímu hojení.

3337872412998, 3337872413018
Detaily k přípravku
CICAPLAST Balzám B5 - obrázek výrobku

22 hodnocení

4.522

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Rychlý zázrak ”

S atopickými ložisky po celém těle bojuji již léta. Někdy si ty ložiska nepěkně rozškrábu a trpím ještě více. Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento balzám, protože tento výrobek mi přinesl okamžitou úlevu. Dobře se nanáší, rychle se vstřebává, nezanechává mastný film a rychle regeneruje pokožku. Vyzkoušela jsem ho také na různé oděrky na těle, na akné a taky vždy pomohl. Dokonce jsem u použila u svého novorozeného syna na problematické místa v záhybech a na plenkovou dermatitidu a taky téměř okamžitě zabral a zarudlá místa s pupínkami zmizeli. Oceňuji malé balení, které se vleze do kabelky abych ho mohla mít neustále při sobě a kdykoliv ho použít.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Malý zázrak ”

Cicaplast balzám je vysoce pečující a léčivý přípravek. Má velmi příjemnou strukturu, hezky se roztírá a nelepí. Prakticky okamžitě se dostavují jeho prvotní pozitivní účinky, jako je zklidnění pokožky, redukce zarudnutí a potlačení svědění či jiných nepříliš příjemných pocitů při vyrážce. Dlouhodobě pak opravdu léčí. Nejlepší výsledky jsem bezpochyby zaznamenala s mojí neustále se vracející dermatitidou, kdy jsem opravdu viděla a cítila výsledky pár dní - do týdne bylo po problému. Doporučuji všem, které trápí extrémně suchá pokožka, ekzémy, či jiná podobná vyrážka. Určitě budu pořizovat další kusy.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Mohu jen doporučit ”

Této výrobek je úplná pecka😁. Syn od mala trpěl na atopický exem, žádné přípravky nám nepomahaly. Vyzkoušela jsem kosmetiku La Roche a jinou už nechci. Po pár aplikaci v zahýbech se nám začal exem krásně hojit po 14 dnech zmizel úplně. Teď už využíváme preventivně řadu lipicar boume a po exemu ani památka.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Doporučuji! ”

Tento balzám je super na popraskanou, poškrábanou, vysušenou, popálenou či jinak poškozenou kůži. Příjemně zklidňuje a hojí poraněná místa. Je vhodný i pro ty, kteří bojují s atopickým ekzémem. Jsem s ním velmi spokojená. Na cestách nesmí chybět ani v lékárničce. Doporučuji si ho s sebou přibalit.

OD: 

Věk: 20-29 let

4

“ Cicaplast baume B5 ”

Používám na aknózní pleť, která je po užívání přípravků na akné vysušená a podrážděná. Po užití krému je znatelné, jak pleť zpevňuje a vyhlazuje. Také oceňuji, že nijak neštípe ani při výskytu ekzému. Při použití na ekzém na rtech zklidňuje, ale příliš neléčí (i když to je spíše individuální záležitost). Lze užívat i u drobných poranění na kůži jako jsou škrábance, urychluje hojení, ale chce to pravidelnou péči a trpělivost. Celkově hodnotím přípravek kladně, oceňuji především to, že jej lze použít na citlivou, křehkou a zarudlou pokožku, které nezpůsobuje pálení a červenání (zejména v obličeji).

OD: 

3

“ Čekala jsem trochu víc ”

Po rozetření jsem měla takový ulepený pocit. Na promazání je OK, bez alergické reakce (jsem atopik), ale vyloženě s křehkou kůží mi nepomohl. Například na rozpraskané nohy z letních sandálů mi to vůbec nezabralo. Dávám přednost Lipikar Baume AP+M.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články