Všechny komentáře k:
CICAPLAST
Krém na ruce

Obnovující a ochranná
péče na ruce

3337872414145
Detaily k přípravku
CICAPLAST Krém na ruce - obrázek výrobku

10 hodnocení

5.010

OD: 

5

“ DOKONALÝ KRÉM ”

Jsem velmi spokojen s CICAPLAST KRÉMEM NA RUCE. Velmi jsem trpěl na vysušenou pokožku rukou. Nyní po měsíci jsou mé ruce dokonale hydratované, jemné a chráněné. Je nejlepší.

OD: 

5

“ krém na ruce ”

Já jako muž oceňuji tento krém na ruce, přes zimu mé ruce byly na mrazu vysušené, popraskané a tvořily se mi šupinky. Nyní co používám tento jedinečný CICAPLAST KRÉM NA RUCE všechny problémy jsou pryč. Dokonale hydratuje, zklidňuje a vstřebává se okamžitě.

OD: 

5

“ Dokonalost ”

S maminkou trpime na syndrom suchých rukou, ji dokonce nekdy az praskaly bříška prstů. Vyzkoušely jsme spousty produktů. Jediný Cicaplast splnil svuj ucel hedvábných rukou, léčil a vydržel po aplikaci i cely den. Za me TOP a vřele doporučuji všem ženám, které chtějí mít krásné ruce.

OD: 

5

“ Skvělý krém na ruce ”

Krém je opravdu výborný, zanechá ochrannou vrstvu, která vydrží i mytí rukou. Nemastí ale natolik, aby to bylo nepohodlné. Je moc příjemný a hojí i více rozpraskané ruce, používám ráda.

OD: 

5

“ Cicaplast ”

Uzasny krem na ruce,ktery opravdu krasne hydratuje,zhoji a hlavne dlouhodobe vydrzi.A to i nekolik umyti!

OD: 

5

“ Spokojenost s Cicaplast Mains ”

Dobrý den, ráda bych se podělila o spokojenost s vaším Cicaplast Mains, který mě naprosto překvapil. Ruce mám v okamžiku příjemně hydratovane, jemné a chráněné jakýmsi filmem, že cítím, že mohu v klidu pracovat a ruce mají ochranu před trhlinkami - ragádami, které by se mi bez tohoto přípravku v chladném období tvořily.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články