Všechny komentáře k:
EFFACLAR K(+)

Obnovující péče
pro mastnou pleť

3337875613491
Detaily k přípravku
EFFACLAR K(+) - obrázek výrobku

41 hodnocení

5.041

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Spokojnosť! ”

Effaclar K(+) som začala použilvať nedávno, lebo už som nevedela čo si s mojim podkožným akné počať. Vyskušala som toho už naozaj vela a povedala som si, že toto už je asi posledná šanca čo by mi mohlo ešte pomoct. Rozmýšlala som medzi Effaclar Duo a Effaklar K+, nakoniec sme sa s pani lekárničkou dohodli na tom, že moj hlavný problém je podkožné akné, ktore sposobuje aj nepravidelný povrch mojho čela a brady. K+ použilvam uz niekolko tyzdnov a spokojnosť! Krásn voňa, ktorá mi pripomína moj oblubený jasmínový čaj a naozaj pomáaha, hlavne na svojom čele vidim vyrazne zlepšenie. Určite pokračujem v používaní.

OD: 

5

“ Dokonale roztíratelný krém ”

Řada Effaclar se pro mě stala vánoční rutinou do mého dopisu pro Ježíška u mé tety, která mi před pár lety La Roche Posay na Vánoce koupila a od té doby používám! Effaclar K[+] je velmi jemný a rychle se vstřebává stejně jako Effaclar Duo[+]. Navíc má podle mě zajímavou vůni, která mi je v péči o pleť příjemná. Výsledky na černé tečky zatím nepozoruji, ale "Káčko" jsem zatím nepoužívala opravdu pravidelně, takže začnu.

OD: 

5

Velká spokojenost,používám pravidelne, pomáhá mi s nedokonalostmi, ucpanými pórami a mastnou pletí

OD: 

5

Používám je již nekolik mesícu, témer rok a jsem s nimi velice spokojená!

OD: 

5

Prípravky z rady effaclar jako jediné dokázaly mou plet zklidnit, vyrovnat a hlavne lécit . Mám zasebou dlouholeté zkušenosti s antibiotiky s jinými prípravky , které bohužel nemely úspech .

OD: 

5

Sedí mi a používám je uz 3 roky denne.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články