EFFACLAR
Micelární voda ULTRA

Mastná a citlivá pleť

3433422408357
Detaily k přípravku
EFFACLAR Micelární voda ULTRA packshot from Effaclar, by La Roche-Posay

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Doporučuji ”

Mám atopickou pokožku s mastnější T-zonou a tuto micelárku můžu vřele doporučit. Krásně odlíčí, nepálí mě po ní obličej a ještě krásně jemně voní. Doporučuji.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Effaclar Micelární voda ULTRA ”

Už více než rok používám tuto micerální vodu, krásně mi vyčistí pleť, kterou mám po ní čistou, zklidněnou a hlavně nejsem červená až rudá jako po jiných přípravcích. Jsem s ní velmi spokojená!!!

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Tato micelárka funguje ”

Jediná micelární voda, která opravdu funguje a splnila, co jsem očekávala. Pleť vyčistí, osvěží, zbaví mastnosty, ponůže od akné a krásně voní, 100% pochvala!

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Super čistí ”

Tato micelární voda je naprostá jednička. Krásně čistí pleť, hezky voní a po ní se cítím tak svěže. Navíc mi pomáhá s mojí mastnou pletí. Používám ji již dlouho a zatím jsem na lepší nenarazila, za mě top produkt.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Skvělý výrobek ”

Jsem velmi spokojená, používám ji pravidelně. Krásně vyčistí pleť.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Top micelární voda( vlastně vše je top):):) ”

Dobrý den, tuto pleťovou vodu používám od Vánoc na obličej si jen tak něco dát nemůžu jsem dost alergická. Tak jsem si zašla do lékárny a tam mě poradili toto mam i mastnou pleť. Koupila jsem.si ještě krém a čistící gel. Nestačím se divit co to umí za zázraky pleť mám o dost lepší nemám ji mastnou a co je pro mě nejdůležitější žádná alergická reakce prostě nic. Už si nikdy nic jiného nekoupím jen tuto značku. Jsem velice spokojená že koupím i mamince. Krásne přípravky voní. Jen si vycistim pleť touto vodou a hned se cítím líp. Za me prostě jednicka. TOP

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články