Všechny komentáře k:
EFFACLAR
Micelární voda ULTRA

Mastná a citlivá pleť

3433422408357
Detaily k přípravku
EFFACLAR Micelární voda ULTRA - obrázek výrobku

11 hodnocení

5.011

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ úžasná aj pre ľudí s kontaktnými čočkami ”

Keď chcem pleť vyčistíť "narýchlo" tak ju vždy použijem. Je super že na pleti nepáli a nevysušuje. Naopak, je možné používať ju aj na oči, bez podráždenia. Nosím kontaktné čočky a je to super. Vôbec nebolí. Jemná vôňa. Vodu používam pár krát do týždňa po použítí EFFACLAR čistiaceho gelu na dočistenie.

OD: 

5

“ Lenka ”

- lehce odličuje makeup, řasenku - nedráždí

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Doporučuji ”

Mám atopickou pokožku s mastnější T-zonou a tuto micelárku můžu vřele doporučit. Krásně odlíčí, nepálí mě po ní obličej a ještě krásně jemně voní. Doporučuji.

OD: 

5

“ Effaclar Micelární voda ULTRA ”

Už více než rok používám tuto micerální vodu, krásně mi vyčistí pleť, kterou mám po ní čistou, zklidněnou a hlavně nejsem červená až rudá jako po jiných přípravcích. Jsem s ní velmi spokojená!!!

OD: 

5

“ Tato micelárka funguje ”

Jediná micelární voda, která opravdu funguje a splnila, co jsem očekávala. Pleť vyčistí, osvěží, zbaví mastnosty, ponůže od akné a krásně voní, 100% pochvala!

OD: 

5

“ Super čistí ”

Tato micelární voda je naprostá jednička. Krásně čistí pleť, hezky voní a po ní se cítím tak svěže. Navíc mi pomáhá s mojí mastnou pletí. Používám ji již dlouho a zatím jsem na lepší nenarazila, za mě top produkt.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články