Všechny komentáře k:
EFFACLAR
Micelární voda ULTRA

Mastná a citlivá pleť

3433422408357
Detaily k přípravku
EFFACLAR Micelární voda ULTRA - obrázek výrobku

11 hodnocení

5.011

OD: 

5

“ Skvělý výrobek ”

Jsem velmi spokojená, používám ji pravidelně. Krásně vyčistí pleť.

OD: 

5

“ Top micelární voda( vlastně vše je top):):) ”

Dobrý den, tuto pleťovou vodu používám od Vánoc na obličej si jen tak něco dát nemůžu jsem dost alergická. Tak jsem si zašla do lékárny a tam mě poradili toto mam i mastnou pleť. Koupila jsem.si ještě krém a čistící gel. Nestačím se divit co to umí za zázraky pleť mám o dost lepší nemám ji mastnou a co je pro mě nejdůležitější žádná alergická reakce prostě nic. Už si nikdy nic jiného nekoupím jen tuto značku. Jsem velice spokojená že koupím i mamince. Krásne přípravky voní. Jen si vycistim pleť touto vodou a hned se cítím líp. Za me prostě jednicka. TOP

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Pocit svěžesti a čistoty pleti ”

Micelární vodu používám již několik let a neměnila bych! Po použítí mám příjemný pocit svěžesti a čistoty pleti. Na dotek je pleť příjemnější, příjemná vůně. Den bez použití si nedokáži představit!

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Pocet svěžesti a čistoty pleti ”

Již několik let používám micelární vodu a Effaclar a nemůžu si ji vynachválit, je to přípravek, který mi vyhovuje ve všech směrech. Po použití mám skvělý pocit svěží a čisté pleti. Zároveň je pleť zklidněná a příjemná na dotek.

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Skvělá micelární voda ”

Vodu používám pravidelně. Pleť dokonale vyčistí a zjemní. Příjemně voní. Vyzkoušela sem i jiné značky. Micelární voda od LA Roche je nejlepší.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články