Všechny komentáře k:
EFFACLAR
Pleťová voda

Rozšířené póry,
nedokonalosti

3433422408159
Detaily k přípravku
EFFACLAR Pleťová voda - obrázek výrobku

13 hodnocení

5.013

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ dočistí pleť po čistí, úžasná vôňa ”

Predtým som používala rôzne pleťové vody s ružou alebo s "prírodnými zložkami". Môžem ale povedať, že táto pleťová voda EFFACLAR, je zázrak. Doporučujem v kombinácii s čistiacim gélom EFFACLAR. Krásne dočistí nejaké nedokonalosti, ak nejaké ostali, úžasne vonia. Zamilovala som sa do tej jemnej nevtieravej vône. Malinká nevýhoda" tým že je tak úžasná spotreba je obrovská. Nemenila by som, už sa nevrátim k žiadnym rádoby prídodným veciam, ktoré pleť len vysušovali. Táto voda je super, že pleť je po nej hladká, a taká krásne čistá.

OD: 

5

“ Linda ”

příjemná pleťová voda, byla jsem s ním spokojená

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Nezbytnost ”

Tuto pleťovou vodu používám pravidelně, je takovou mojí večerní rutinou. Mám mastnou a problematickou pleť a právě tento vyrobek mi velmi pomáhá ji držet v dobrém stavu.

OD: 

5

“ Effaclar pleťová voda ”

Bez této vody už ani ráno, na chvíli jsem přestala používat a hrůza, jiné prostředky byly k ničemu.

OD: 

5

“ Srdeční záležitost ”

Tato pleťová voda je můj miláček. Dlouho jsem hledala nějakou, která by mi seděla na moji nedokonalou pleť a hlavně by splnila to, co slibuje. Tady se to děje a výsledky jsou krásně viditelné! Voda opravdu póry zmenší a pleť je krásně svěží a hladká. Od té doby, co ji používám, tak ji nedám z ruky! Stálice v mé kosmetické výbavě :).

OD: 

5

“ doporučuji ”

Nejlepší pleťová voda na mastnou pleť, kterou jsem kdy měla. Pleť se méně mastí. Používám ji společně s čistícím gelem stejné řady a viditelně se mi zlepšila pleť. Méně se mastí a akné ustoupilo.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články