Všechny komentáře k:
HYALU B5 SÉRUM

Pro vyplnění pleti a jemných vrásek,
s kyselinou hyaluronovou.

3337875583626
Detaily k přípravku
HYALU B5 SÉRUM - obrázek výrobku

160 hodnocení

4.5160

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ HYALU B5 SÉRUM ”

Lehce se nanáší, stačí použít malé množství produktu. Po nanesení zanechává průsvitný film, má ale výborný účinek na vyhlazení mimických vrásek včetně té nejnamáhanější oblasti na čele.

OD: 

3

“ Sérum ”

Přestože je alkohol na 3. místě ve složení, tak mě sérum vůbec nevysušovalo ani nedráždilo, naopak hezky hydratovalo. Kromě hydratace také pleť zklidňuje. Nicméně, obsahuje opravdu silnou parfemaci. Vůně je sice hezká, ale na kosmetický produkt na mě už moc koncentrovaná. Hodnotím ho jako spíš průměrné hydratační sérum, ničím nevyniká ani mu není extra co vytknout.

OD: 

Věk: 30-39 let

3

“ Průměr ”

Sérum má příjemnou jemnou vůní a krásně se aplikuje a vstřebává. Bohužel ale změnu na pleti jsem nepozorovala. Nenadchlo, ale ani neurazilo.

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Príjemné hydratačné sérum ”

Veľmi príjemné sérum. Trochu som si zvykla na výraznú parfumáciu, ale samotné sérum ma nijak nedráždilo. Nepocítila som drastický efekt, ale to hlavne z dôvodu, že mám komplexne zloženú starostlivosť o pleť a hyalurónovú kyselinu mám i v iných produktoch. Ak niekto chce samostatné hydratačné sérum, je to určite dobrá voľba.

OD: 

3

“ Moc silná parfemace ”

Sérum má na mě moc výraznou vůni, ocenila bych, kdyby produkt nebyl vůbec parfémovaný, ale každému vyhovuje něco jiného...

OD: 

5

“ fakt síla ”

tak tohle sérum je opravdu síla. moje pleť je po něm krásně hydratovaná, vyplněná a "baculatá". sérum je na pleti krásně příjemné. doporučuji.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články