Všechny komentáře k:
Lipikar Baume AP+M

Relipidační balzám proti podráždění a svědění pokožky. Okamžitě zklidňuje. Oddaluje akutní fáze extrémního vysušení pokožky.

3337872418587, 3337872418570
Detaily k přípravku
Lipikar Baume AP+M

29 hodnocení

5.029

OD: 

Věk: 18-24 let

5

“ Po prvním použití naprostá úleva od svědění! ”

S atopickými ložisky bojuji již dlouhá léta, použila jsem už několik přípravků, ale zatím mi žádný nezabral. Navíc po porodu se mi tyto ložiska mnohonásobně zhoršila. Již po prvním použití Lipikar Baume jsem cítila úlevu, svědění okamžitě přestalo a po týdnu každodenním používání došlo k obrovskému zlepšení! Balzám se dobře nanáší, rychle se vstřebává, nezanechává mastný film, neznečišťuje oblečení a hydratuje pokožku po 24 hodin. Jedinečný produkt pro všechny atopiky.

OD: 

Věk: 18-24 let

4

“ Zklidňuje, nedráždí ”

Lipikar Baume je skvělá volba pro atopii v mírné fázi či pro péči o citlivou pokožku. Pro atopiky v akutní fázi bych doporučila pouze jako podporu léčby (tzn v mezičase, kdy neaplikujete léčiva). Balzám hydratuje a zklidňuje pokožku - ta díky němu není suchá, nesvědí a není zarudlá. To jsem ocenila hlavně přes den - aplikace mi nezabrala více než pár vteřin a výsledky byly znatelné poměrně rychle. Má příjemnou, našlehanou konzistenci, je bez parfemace, nelepí a opravdu rychle se vstřebává. Jako velké plus beru i přívětivé složení - když jsem jej roztírala na ekzém, který jsem měla občas i dost rozškrábaný, nikdy mě přípravek v rankách neštípal - zkušenosti s jinými výrobky na trhu jsou povětšinou opačné. Doporučuji všem, kteří hledají šetrné řešení pro podporu či prevenci jejich citlivé, atopické pokožky. :)

OD: 

Věk: 40-49 let

5

“ Lipikar Baume výrobek ”

Jsem velice spokojená s tímto výrobkem . Při pravidelném používání se atopický ekzém zklidnil a oddálil akutní fázi. Zmírnil pocit svědění. Rychle se vstřebá a je velmi příjemný a nelepí a je neparfémovaný. Vřele doporučuji celé rodině a jakékoliv věkové skupině !!!

OD: 

5

“ Doporučuji ”

Krém je vynikající. Celou řadu AP+ jsem zvolila pro svého mladšího syna, kterému se 1 atopické ložisko udělalo okolo 6 měsíce. Krém je lehký, nezanechává mastný film a krásně se vstřebává. Postačilo mazat 1x denně a do 3 týdnů bylo nejhorší pryč a po 6 týdnech ekzém zmizel úplně. Nyní má syn rok a zatím se ekzém nevrátil.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Doporučuji! ”

Tento krém můžu doporučit všem, kteří bojují s atopickým ekzémem. Já jsem s ním naprosto spokojená. Konzistence je hutnější, ale krásně se vstřebává do pokožky, nezanechává lepivý pocit a není příliš mastný. Velmi mi vyhovuje, že podrážděnou kůži příjemně zklidňuje. Není to jeden z těch přípravků, po kterých mi kůže zrudne a začne příšerně svědit.

OD: 

5

“ Vyživující krém podle představ ”

S krémem jsem moc spokojená - je pořádně hutný, ale dobře se roztírá i vstřebává. Pokožka je po něm vláčná a zklidněná. Doporučuji.

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články