All comments on :
Lipikar Baume AP+M

Relipidační balzám proti podráždění a svědění pokožky. Okamžitě zklidňuje. Oddaluje akutní fáze extrémního vysušení pokožky.

3337872418587, 3337872418570
Detaily k přípravku
Lipikar Baume AP+M

15 hodnocení

5.015

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ nejlepšíííí ”

dcerka 22 měsíců,bojuje s atop.ekzémem,tento výrobek mě nabídly v lékarně a jsem za něj moooc rada.nám velice pomohl,a můžu jen a jen doporučit...

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Lipikar baume ”

Skvěle mléko pro deti s citlivou pleti. Oproti ostatní mlékem opravdu sklidí je dětskou pokožku a rychle se vstřebává.

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Jako prevence perfektní ”

Dceři 21m byl zjišten sklon k atopáku a doporučen tento krém. Je opravdu vynikající.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Nejlepší tělový krém ”

tento krém jsem koupila synovi 1,5 roku, Má od malička atopák a jediné co mu pomáhá je tento krém. Zklidní jeho pokožku a kůže ho nesvědí. Jsem ráda ,že je aspon něco,co mu trochu pomůže.

OD: 

Věk: 20-29 let

5

“ Moc nápomocné péče ”

Tento přípravek sem pořídila pro svou 4m dceru s AE na doporučení kožní lékařky. Původně nám napsala kortikoidy, ale ty jsem odmítala a v lékárně si koupila i Lipikar Baume AP+. Nestačím se divit. Už máme jen asi 2 malinkaté flíčky a dcera má hebkou pokožku. Jsem zvědavá, co nám řekne paní doktorka ;) Vřele doporučuji ;)

OD: 

Věk: 30-39 let

5

“ Velice doporučuji! ”

Máme syna 9 měsíců od jeho 4 měsíců jsme začaly bojovat s at. Ekzemem. Bohužel mame předpoklady z rodiny. Jakmile jsme poridily na doporučení lipikar baume ap + a k tomu ještě sprchovy gel. At. Ekzem se rapidně postupně stahuje. Máme ho nyní pod kontrolou. Snadno se natira. Pumpicka na podání krémů je ideální jak rychle namazat dítko které leze sem tam :0). Velké díky za tyto pomocniky!

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články