v_header-product_effaclar_2018_INT.jpg (LP52667) (LP21353)

Effaclar DUO (+)
SPF 30

Korekční péče uvolňující póry proti nedokonalostem pleti, stopám po akné a s ochranou před UV zářením pro pleť se sklonem k akné. Ochrana před UV zářením pro lepší korekci závažných nedokonalostí pleti a stop po akné. Veškeré benefity opalovacího krému SPF 30 se senzorialitou denní péče ve svěží textuře gel-krému.

 • Facebook
 • Pin

“Konec trápení s akné”

Díky nošení roušky se mi letos rapidně zhoršilo akné. Na obličeji se mi tvořily velké červené pupínky, které přebývaly občas i 2 týdny. Bezvýsledně jsem vyzkoušel několik přípravků, začal jsem pravidelně o pleť pečovat - což pro mě dříve, jako pro drsného muže nepřipadalo v úvahu, ale akné se mě pořád drželo. Až díky tomuto přípravku se na mé pleti začaly dít veliké změny. Akné se začalo velmi rychle hojit, v podstatě během prvního týdne používání byl vidět veliký rozdíl. (Všímalo si i mé okolí, nejenom já.) Tvorba nových pupínků se výrazně zredukovala a když už nějaké naskákaly, byly během pár dní úplně pryč. Nikdy jsem po přípravku neměl mastný obličej, vždy se mi hezky vstřebal do pleti, navíc příjemně voní a nijak nedráždí. Na postižených místech krém mírně štípe - což osobně beru jako žádoucí vlastnost, protože mám pocit, že se tam opravdu něco děje. Balení se může zdát jako malé, ale v pohodě mi vydrželo 8 týdnů každodenního používání. Ve zkratce přípravek 100% doporučuji všem, které trápí akné.

Zjistit více

  První cílená péče proti akné, která chrání před faktory okolního prostředí, jako je UV záření: zároveň hloubkově koriguje nedokonalosti pleti a stopy po akné.

  Spojení antiaknózních aktivních látek posílené technologií proti dlouhovlnnému UVA záření a UVB záření XL-PROTECT. Ochrana před vnějším podrážděním pro zmírnění nedokonalostí pleti a lepší korekci stop po akné. Ideální během každodenní sluneční expozice.

  40 ml tuba s aplikátorom a vonkajší obal

  Kde koupím tento produkt? 

  Koupit nyní

   Koupit nyní

   Vlastnosti

   Pleť se sklonem k nedokonalostem, stopy po akné.
   Při každodenní expozici UV záření se nedokonalosti pleti zhoršují, což může vést k hyperpigmentaci (objevují se červené nebo hnědé stopy).

   Korekční péče uvolňující póry proti nedokonalostem pleti, stopám po akné a s ochranou před UV zářením:


   • XL-PROTECT™ SPF 30 UVA: filtrační systém UVB/UVA + antioxidační komplex.
   • Procerad: pomáhá chránit pleť před výskytem červených a hnědých skvrn po akné.
   • Niacinamid: aktivní ingredience pro intenzivní zklidnění. Zmírňuje začervenání.
   • LHA a kyselina salicylová působí mikroexfoliačně, aniž by pleť dráždily.
   • Zinek PCA: zmírňuje sekreci séba.


   Účinnost přípravku

   Po 8 dnech používání má 81 % žen pocit, že je jejich pleť čistá. Po 4 týdnech 89 % žen uvádí, že jejich pleť vypadá rovnoměrnější a 80 % žen udává, že textura pleti vypadá vyhlazeně.*

   Testováno ve znečištěném prostředí: Úroveň znečištění vzduchu AQI 120**
   83 % pleť je čistá
   84 % textura pleti je vyhlazená
   94 % příjemný pocit na pleti
   93 % pleť je hydratovaná
   67 % přípravek umožňuje lépe kontrolovat problémy s pletí
   71 % se díky přípravku cítí sebevědoměji

   *Protokol : 54 dobrovolníků bělošského původu, věk 18 až 40 let s mastnou aknózní pletí. 4 týdny - jednou denně - obličej, sebehodnotící dotazník.
   **Spotřebitelský test ve znečištěném prostředí: Čína; 60 asijských mužů a žen ve věku 25 až 40 let s mastnou aknózní pletí (deklarativní), délka trvání aplikace péče o pleť: 4 týdny; jednou denně.

   Textura & aplikace

   Svěží textura gel-krému pro zklidnění, hydrataci a zmatnění pleti. Textura podporující komplianci. Rychle se vstřebává, má nelepivý a nemastný finiš. Vynikající podklad pod make-up. Nekomedogenní. Příjemná a jemná aplikace.

   Perfektní pro letní období. Nejedná se o opalovací přípravek. Během intenzivní či dlouhotrvající sluneční expozice na pleť naneste přípavek fotoprotekce. Přípravek fotoprotekce aplikujte opakovaně a v dostatečném množství.

   Aplikujte na celý obličej ráno po vyčistění pleti EFFACLAR Čisticím pěnicím gelem. Vyhněte se okolí očí. Naneste malé množství krému na špičku prstu. Krém mezi prsty zahřejte, usnadní to jeho vstřebávání, aniž by došlo k zatížení obličeje. Poté umístěte ruce po stranách obličeje a jemně masírujte čelo, postupujte od středu obličeje směrem ke stranám. Totéž provedťe ve střední části obličeje, postupujte od nosu směrem k lícním kostem. Nanášejte bříšky prstů, abyste neměli nutkání pupínky vymačkávat.

   La Roche-Posay doporučuje

   Effaclar rutina

   přímo pro vás

   Ingredience

   ImgIngredient_XL-PROTECT TM SPF 30 PF 10
   XL-PROTECT TM SPF 30 PF 10

   Referenční technologie proti dlouhovlnnému UVA, UVB záření a poškození v důsledku ZNEČIŠTĚNÍ.

   ImgIngredient_NIACINAMID
   NIACINAMID

   (jiný název pro vitamin B3): aktivní ingredience pro intenzivní zklidnění. Zmírňuje začervenání.

   ImgIngredient_PROCERAD
   PROCERAD

   Pomáhá chránit před vznikem červených a hnědých skvrn. Zabraňuje vzniku stop po akné.

   Naše závazky

   Bezpečnostní standardy daleko za mezinárodními kosmetickými regulacemi