Svědectví

"Korekční make-up mi pomohl
cítit se ve své vlastní kůži lépe"

Img_"Korekční make-up mi pomohl  cítit se ve své vlastní kůži lépe"

Některé kožní reakce, zejména pokud jsou extrémní, mohou být pro ženy ochromující.
Líčení určené k překrytí, a to zejména korekční make-up, je stále jedním z nejlepších
řešení, jak zmírnit viditelné následky. Dobrým příkladem je Céline.

Souvislost

Céline, jak byste popsala svoji pleť?

Bohužel jsem měla nesmírně citlivou pleť již od svého dospívání. Období, kdy jsem měla akné, trvalo dlouho a léčba byla komplikovaná. Ve skutečnosti mi zbyly po tomto období ještě nějaké stopy, včetně tří nebo čtyř jizev.

Symptomy

Změnila se situace s vaším věkem?

S věkem se mé kožní reakce zhoršily a objevily se další poruchy, zejména trvalé začervenání. Nejdříve jsem si myslela, že mi pleť reaguje na chlad a vlhkost, ale ve skutečnosti je to rosacea. Je naprosto neatraktivní: mám přes svůj obličej křížem krážem tenké červené linky na tvářích a po stranách nosu.

Řešení

Jak se vám podařilo překonat tuto překážku?

Kamarádka, která chodí na spoustu peelingů a dalších obličejových procedur, mi doporučila krycí make-up, abych mohla účinně zakrýt tuto patologii. Ze začervenání jsem opravdu začínala mít komplex, když jsem se setkávala s novými lidmi. Nejdříve jsem byla překvapena extra lehkou texturou a pak výsledky. Všechny nedokonalosti jsou zakryty: jak menší nedostatky, tak i trvalé jizvy. Výsledky, kterých se mi podařilo dosáhnout, jsou přirozené, aniž by byly příliš výrazné a pleť je svěží, matná a jednotná. Teď už nikdy nevyjdu ven bez použití korekčního make-upu!

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články