0
Zpět na laroche-posay.cz
Save your skin

Dospělí a děti: jsme si pod sluncem všichni rovni?

Img_Dospělí a děti: jsme si pod sluncem všichni rovni?

Děti jsou mnohem zranitelnější vůči UV záření, protože jejich pokožka je jemnější než ta naše. Jak je nejlépe chránit?

Anthelios Dermo-Pediatrics: určeno speciáně pro děti

Anthelios Dermo-Pediatrics je řada fotoprotekčních přípravků pro citlivou dětskou pokožku, k dostání jsou různé formáty včetně 40ml verze do kapsy (ta se snadno vejde do tašky při venkovních aktivitách). Přípravky jsou velmi voděodolné, bez parfému a jsou testovány pod dermatologickou kontrolou, aby mohly být používány dětmi. Jemná textura se snadno nanáší a nabízí vysoký ochranný faktor bez kompromisů na toleranci.

Prevence začíná v útlém věku

Pomozte dětem porozumět slunci a vysvětlete jim, jak se chránit. Pomocí "Dobrodružství Helia & Heliy na pláži!" děti od nejútlejšího věku naučte čtyři zlatá pravidla ochrany před sluncem.

Výchova ochrany před sluncem: tajemství dobře chráněné pokožky

Je velmi důležité děti naučit, že slunce je nebezpečné. Můžete je například naučit, aby:


 • se vyhýbaly polednímu slunci
  Mezi 12. a 16. hodinou odpoledne jsou paprsky UV záření nejnebezpečnější. Ukažte dětem, jak číst stín: když je menší než ony, je čas se slunci vyhnout.

 • byly opatrné za každé situace
  Děti jsou intenzivnímu sluneční záření vystavené nejen na pláži, ale také v parku a během všech venkovních aktivit: vždy musí být maximálně chráněny.

 • často nanášely krém
  Vysoký ochranný faktor nepředstavuje neomezenou ochranu. Pro zachování účinné ochrany je nutné opalovací přípravek nanášet každé dvě hodiny a po koupání, a to v dostatečním množství.

Oblečení: nejlepší ochrana

Během prázdnin stráví třetina dětí průměrně 15 hodin týdně v plavkách: a to je příliš! Nejlepší ochranou před UV zářením jsou sluneční brýle, pokrývka hlavy a oblečení tmavé barvy.

 • Facebook
 • >Pin

NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI SLUNCI PRO VÁS

Jak se chránit před rakovinou kůže ve 3 krocích?

Preview : False