0
Zpět na laroche-posay.cz
Save your skin

La Roche-Posay v centru prevence rakoviny kůže

Img_La Roche-Posay v centru prevence rakoviny kůže

LA Roche-Posay zintenzivňuje své úsilí v boji proti rakovině kůže

Laboratoř La Roche-Posay, klíčový hráč v prevenci rakoviny kůže, organizuje dny prevence a aktivně pracuje po boku dermatologických společností. Se skupinou Euromelanoma La Roche-Posay pomáhá již 10 let v Evropě organizovat bezplatné screeningové dny, což je možnost, jak účastníky zároveň poučit o riziku rakoviny kůže a o tom, jak mu předejít. Dermatologové dobrovolně věnují svůj čas, vyšetřují mateřská znaménka, zvyšují povědomí o rizicích nadměrné expozice UVA a UVB záření a vysvětlují, jak se na slunci správně chovat, aby byl pobyt na slunci bezpečný. Aby oslovily co největší počet lidí, jsou tyto akce provázány také s lékárnou. Bezplatné screeningové dny se konají také v Severní a Latinské Americe. Celkem se účastní téměř 30 zemí, aby se zvýšilo povědomí o důležitosti prevence v boji proti rakovině kůže v jejich regionu.

Jako každodenní nástroj podpory vyvinulo La Roche-Posay myskincheck.org. Uživatelé této vzdělávací a přehledné stránky se zde mohou dozvědět informace o rakovině kůže, posoudit svá rizika a sledovat svá mateřská znaménka a mateřská znaménka svých blízkých.

Podpora dermatologů po celém světě

La Roche-Posay také podporuje dermatology tak, že jim zpřístupňuje nástroje a zdroje za účelem zvýšení expertízy odborníků v oblasti zdravotnictví ve screeningu lézí. Naše laboratoř proto dermatologům nabízí tréninkové programy zaměřené na dermatoskopii ve spolupráci s Mezinárodní dermatoskopickou společností (International Dermoscopy Society). Aby bylo zajištěno rozsáhlé šíření těchto znalostí a dovedností, je možné si ilustrované a komentované tréninkové lekce a podcasty prostudovat na "UV-Damage.org", stránce vytvořené značkou La Roche-Posay a věnované zdravotnickým odborníkům.

Anthelios: ochrana jako prevence

Sluneční expozice a expozice UV paprskům přispívá k tomu, že se z mateřských znamének mohou stát rakovinné léze: 50 až 70 % případů rakoviny kůže je totiž spojeno s nadměrným vystavováním slunci a UVB a UVA záření 1.

Abyste byli před sluncem chránění, je dobré osvojit si několik sprácných návyků: nepobývejte na slunci mezi 12. a 16. hodinou, pravidelně aplikujte opalovací krém s vysokým faktorem, na pláži noste sluneční brýle, pokrývku hlavy a tričko.

Aby mohlo nabídnout fotoprotekci s velmi vysokou ochranou proti UVA a UVB záření, La Roche-Posay vytvořilo řadu Anthelios, opalovací přípravky s vysokou tolerancí, jež nabízejí komfort a ochranu pro ty nejcitlivější typy pleti. Jako hlavní hráč v oblasti fotoprotekce má k dispozici jedinečnou klinickou dokumentaci s 21 detailními studiemi, z nichž 19 bylo provedeno in vivo, na onemocněních způsobených sluneční expozicí. Anthelios je doporučován 90 000 dermatology z celého světa.

A co vaše děti?

Protože 80 % poškození kůže způsobené sluncem se děje před 18. rokem života, vyvinulo La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics, přípravek speciálně navržený pro ochranu dětí.

1 Liga proti rakovině, 22/05/2014

  • Facebook
  • >Pin

NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI SLUNCI PRO VÁS

Jak se chránit před rakovinou kůže ve 3 krocích?

Preview : False