0
Zpět na laroche-posay.cz
Save your skin

Ochrana před sluncem bez kompromisu, vytvořená speciálně pro kojence

Img_Ochrana před sluncem bez kompromisu, vytvořená speciálně pro kojence

Dermatologové a pediatři se jednoznačně shodují: děti mladší 3 let by nikdy neměly být vystavovány přímému slunci. Pokožka kojenců reaguje na slunce a UVA a UVB záření mnohem citlivěji než pokožka dospělých. Zejména kojenci tedy potřebují přípravky s velmi vysokou ochranou, které budou pro jejich jemnou pokožku dostatečně jemné a šetrné.

Chraňte své děti před sluncem.

Přímá sluneční expozice není pediatry a dermatology vůbec doporučována. Je však důležité své děti chránit i během nepřímé sluneční expozice.

Čísla:

i_anthelios_protection_picto.gif


K 50 až 80 % poškození pokožky vlivem UV záření dochází během dětství a období adolescence*.
Je proto velmi důležité děti (a to i ty malé) naučit, jak se na slunci správně chránit.

* Robinson JK et al. Summertime sun protection used by adults for their children. J Am Acad Dermatol 2000

Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+: velmi vysoká ochrana navržená speciálně pro kojence během nepřímé sluneční expozice.

Složení přípravku Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+  je vysoce minimalistické proto, aby respektovalo jemnou pokožku kojenců a zároveň nabídlo velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením. Bez kompromisu na toleranci obsahuje správé množství ingrediencí, které byly přísně vybírány pro svou bezpečnost.


Anthelios Dermo-Pediatrics s SPF 50+ a velmi vysokou ochranou proti UVA záření (dvojnásobně přísnější než Evropské standardy definující velmi vysokou ochranu u opalovacích přípravků) byl navržen speciálně pro potřeby pokožky kojenců starších 6 měsíců pro pobyt na nepřímém slunci. Hydratační a pečující složení, obohacené o přírodní máslo z karité, zklidňuje a posiluje kožní bariéru malých dětí. Přípravek lze aplikovat kdykoli během dne na "nezakryté" oblasti pokožky při provozování venkovních aktivit.


Anthelios Dermo-Pediatrics zanechává na pokožce dětí lehký bílý film, aby maminkám usnadnil rychle si všimnout nechráněných, nenakrémovaných částí těla.Testováno pod pediatrickou a dermatologickou kontrolou.
Testováno na atopické pokožce kojenců.

NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI SLUNCI PRO VÁS

Jak se chránit před rakovinou kůže ve 3 krocích?

Preview : False