Svědectví

"Komfort mé pleti je obnoven!"

Img_"Komfort mé pleti je obnoven!"

Po dovolené v tropech byla Jeannina pleť úplně dehydratovaná. Aby našla způsob,
jak jí navrátit pružnost, navštívila lékárníka. O několik dní později byla rovnováha
její pleti obnovena. Toto je její svědectví.

Souvislost

Jeanne, jak se Vaše pleť dehydratovala?

Má pleť je normálně docela pružná. Nemohu si stěžovat! Ale toto léto jsem strávila se svým manželem deset dní na Seychellách a tam se stalo, má pleť začala být dehydratovaná. Bylo tam velmi horko a já jsem byla opatrná, co se týče ochrany obličeje i těla ochranným přípravkem, ale cítila jsem, jako by se to podnebí mé pleti moc nelíbilo.

Symptomy

Jak se tato dehydratace projevila?

Bez ohledu na opálení, které jsem měla, byla má pleť opravdu mdlá a postrádala svoji záři. A byla pořád napjatá. Ve skutečnosti jsem se cítila, jako bych na svém obličeji měla tuhou masku. Také se objevily jemné vrásky podél očních kontur a okolo úst. Vlastně jsem měla pocit, jako by má pleť postrádala vodu a hydrataci. Ale upřímně jsem nevěděla, jak tento problém vyřešit.

Řešení

Co jste se tedy rozhodla udělat?

Několik dní potom, co jsem se vrátila z dovolené, jsem šla do lékárny, kde mi doporučili, jak rehydratovat moji pleť.  Nahradila jsem svůj obvyklý přípravek péče o pleť přípravkem speciálně určeným pro dehydratovanou pleť a začala jsem se odličovat vhodným odličovačem. Tato opatření byla velmi účinná, ze pár dní byl komfort mé pleti plně obnoven!

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články