Svědectví

"Po celý rok používám
obnovující péči...
a u mě to funguje!"

Img_"Po celý rok používám  obnovující péči...  a u mě to funguje!"

Po několik let měla Camille opakující se suchá místa na obličeji a rukou. Ale díky každodenní
aplikaci specifické hojivé péče konečně řekla tomuto problému sbohem. Tady je její svědectví.

Souvislost

Camille, jak dlouho jste měla podrážděnou pleť?

Myslím, že má pleť měla vždycky sklony k menšímu podráždění, zvláště na obličeji. Před 4 lety se mi začaly také objevovat suchá místa na tvářích. Na začátku mě to příliš neznepokojovalo. Jednoduše jsem se snažila problém řešit hydratačním krémem, ale bez úspěchu.

Le contexte

Jak se tento problém časem vyvíjel?

V zimě, s chladem a větrem, se problém zhoršoval. Velmi rychle mi tyto suché flíčky opravdu znepříjemňovaly každý den. Dokonce začaly nepříjemně svědit. Navíc mi dělalo problém je zakrýt běžnými výrobky. Tyto malé flíčky na obličeji nebyly moc atraktivní... tak jsem se rozhodla konzultovat to s dermatologem.

Řešení

Co vám doporučil?

Radil mi používat přípravky vhodné pro můj typ pleti a předepsal mi krém specificky určený k urychlení obnovy pleti a k vyřešení suchých míst. Poslechla jsem jeho radu a používala tento přípravek na obličej dvakrát denně na všechny podrážděné oblasti. Výsledek byl okamžitý: pružnost mé pleti byla velmi rychle obnovena. Byla to taková úleva! Dodnes pokračuji a používám tuto obnovující péči po celý rok. A u mě to funguje! Jakmile se má pleť podráždila, ihned jsem tento přípravek použila. Výsledek byl jasně viditelný. Tento výrobek se dokonce stal nezbytnou součástí mé kosmetické taštičky!

  • Facebook
  • Pin

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články