0
Zpět na laroche-posay.cz
Save your skin

Dlouhovlnné UVA záření: vždy přítomné a neviditelné nebezpečí

Img_Dlouhovlnné UVA záření: vždy přítomné a neviditelné nebezpečí

Aniž bychom si to uvědomovali, dlouhovlnnému UVA záření jsme vystaveni během celého roku. Říkáme tomu pasivní expozice. Tyto sluneční paprsky mohou proniknout přes mraky, sklo a dokonce i skrz epidermis do dermis.

Jaké jsou účinky dlouhovlnného UVA záření?

Čím jsou paprsky UVA záření delší, tím hlouběji do kůže pronikají. Někdy tak způsobují poškození kůže, které může být  nevratné.

  • Pigmentace a poruchy barevnosti kůže jako těhotenské skvrny, tmavé skvrny a zašedlý vzhled pleti.
  • Sluneční alergie a intolerance: jako veškeré UV záření může dlouhovlnné UVA záření způsobit začervenání, skvrny na pokožce a svědění.
  • Fotostárnutí a předčasné stárnutí: zhoršení elasticity a povadání pleti, což napomáhá k tvorbě vrásek.

Čísla:

Paprsky UV záření denně dopadají na povrch země: 95 % tvoří UVA záření a 5 % UVB záření. Dlouhovlnné UVA záření pak představuje 75 % z celkového množství radiace. Pro optimální ochranu by proto váš opalovací přípravek měl mít na obalu logo a měl by odpovídat specifickým doporučením EU ohledně opalovacích přípravků.

S Antheliosem XL velmi vysoká ochrana

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay již téměř 30 let vyvíjí řadu opalovacích přípravků zaměřených na ochranu všech typů citlivé pleti dospělých i dětí. S účinnou ochranou proti UVB a UVA záření vám řada Anthelios nabízí ochranu před sluncem, která je dvakrát přísnější než Evropská doporučení. Ultralehký fluid SPF 50+ vám proto nabízí velmi vysokou ochranu proti UVB a UVA záření, která je dokonce vyšší než u starého složení (PPD 42, tedy o 4 body vyšší) a chrání i proti dlouhovlnnému UVA záření. To vše v ultralehké tekuté textuře, která je na pokožce neviditelná.

La Roche-Posay předepisováno
90 000 dermatology z celého světa.

La Roche-Posay již téměř 30 let spolupracuje s dermatology z celého světa, aby zlepšilo kvalitu života lidí s citlivou pletí.

Řada uznávaná odborníky

Anthelios nabízí širokou škálu textur od olejů a mlék po gely nebo spreje, které spojují komfort a ochranu bez kompromisu na toleranci pro časté používání. Anthelios respektuje specifické potřeby každého typu pleti. Přípravky jsou k dostání také v různých formátech a s různou úrovní ochrany (vysoká ochrana SPF 30 nebo velmi vysoká ochrana SPF 50+). Kombinace vysoké ochrany proti UVA a UVB záření okamžitě chrání před nepříjemnými účinky slunce, jako je je spálení pokožky nebo z dlouhodobého hlediska fotostárnutí.

  • Facebook
  • >Pin

NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI SLUNCI PRO VÁS

Jak se chránit před rakovinou kůže ve 3 krocích?

Preview : False