Svědectví

"Naučila jsem se, jak se starat
o svou pleť každý den"

Img_"Naučila jsem se, jak se starat  o svou pleť každý den"

Pnutí, hrubost, křehkost a pocity nepohodlí: Carla měla vždycky na obličeji suchou pleť.
Pro výživu pleti a zklidnění podráždění začala používat vysoce výživnou péči.
Díky těmto každodenním krokům má konečně sametovou pleť...

Souvislost

Carlo, jak dlouho máte suchou pleť?

Suchou pleť jsem měla už jako dítě. Pamatuji si velmi jasně rodinnou dovolenou na horách. Pořád jsem měla rozpraskané rty a červenající se tváře. Když jsem byla malá, neobtěžovalo mě to, ale když jsem byla starší, suchá pleť mi byla nepříjemná.

Symptomy

Jaké byly konkrétní symptomy?

Moje pleť byla neustále napnutá a i v nejmírnějším náznaku zimy praskala. Dokonce jsem měla malé skvrnky suché pleti, které se tvořily tu a tam na obličeji. Nebylo to moc hezké... A výsledek byl dokonce ještě horší, když jsem použila make-up, má pleť byla zaručeně ztuhlá jako lepenka. V podstatě jsem nevěděla, co dělat, a krémy, které jsem si kupovala v obchodech, opravdu nepomáhaly.

Le contexte

Co jste se tedy rozhodla udělat?

Asi před 3 měsíci jsem se o tom bavila s paní lékárnicí a ona mi nabídla speciální péči pro suchou pleť. Obsahuje výživné látky pro ochranu mé pleti a zároveň ji vyhlazuje. A funguje to... Pocit pnutí je pryč, měkkost mé pleti je zpět! Také mi poradila používat specifickou péči na rty, a to znamenalo konec mých rozpraskaných rtů. Dokonce jsem byla před dvěma týdny zase lyžovat a žádné rozpraskání se neobjevilo. Díky pomoci mé paní lékárnice jsem se opravdu naučila, jak každý den pečovat o svou suchou pleť. Jedna věc je jistá: už budu mít své výživné přípravky vždycky při ruce. A na dlouho!

Doporučeno pro vás

Zobrazit všechny články